“Capitals” Stenlija kausa izcīņu sāk ar uzvaru pagarinājumā pār “Maple Leafs” (+VIDEO)

14/04/2017 13:14

Vašingtona, 14.apr., LETA–AP/NHL. Nacionālās hokeja līgas (NHL) šīs sezonas regulārā turnīra uzvarētāja Vašingtonas “Capitals” Stenlija kausa izcīņas pirmās kārtas jeb Austrumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ceturtdien savā laukumā ar 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pārspēja Toronto “Maple Leafs”.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts ir 1-0 “Capitals” labā.

ASV galvaspilsētas klubam uzvaru atnesa Toms Vilsons, kurš precīzi meta pagarinājuma sestajā minūtē. Zīmīgi, ka Vilsons ir dzimis tieši Toronto, kur uzsācis savas hokejista gaitas.

“Ļoti daudz emociju. Kad ripa ielidoja vārtos, tas bija kā viesulis. Tā ir lieliska sajūta. Ceram, ka uz tādas nots arī turpināsim,” pēc uzvaras teica Vilsons.

Tikmēr Rietumu konferences ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Nešvilas “Predators” viesos ar 1:0 (1:0, 0:0, 0:0) pārspēja Čikāgas “Blackhawks”. “Predators” rindās vārtus guva Viktors Arvidsons, bet Peka Rinne atvairīja visas 29 čikāgiešu mestās ripas.

“Paveicām labu darbu, izjaucot viņu iestrādās sistēmas. Viņiem patīk spēlēt ātri un kontrolēt ripu, taču mēs to neļāvām,” atzina Rinne.

Savukārt Anaheimas “Ducks” savā laukumā ar 3:2 (1:1, 2:1, 0:0) pārspēja Kalgari “Flames”. Pa vārtiem un rezultatīvai piespēlei šajā mačā savā kontā ierakstīja “Ducks” hokejisti Raiens Geclafs un Jākobs Silfverberjs.

“Geclafs šajā spēlē parādīja piemēru. Viņš ir līderis, kuram sekojam. Geclafs izšķīra visu maču, nevis tikai guva vārtus,” komandas kapteiņa sniegumu izcēla “Ducks” uzbrucējs Raiens Keslers.

Zīmīgi, ka “Ducks” savā laukumā Kalgari komandu uzvarējusi 28 mačos pēc kārtas, iepriekšējo reizi ciešot zaudējumu 2006.gada aprīlī.

Šajās sērijās otrās spēles norisināsies sestdien.