“Capitals” un “Jets” nonāk soli no konferences fināla (VIDEO)

06/05/2018 08:58

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pie uzvarām tikušas un sērijā līdz četrām uzvarām ar 3:2 vadībā izvirzījušās Vašingtonas “Capitals” un Vinipegas “Jets” komandas, kas pārspēja attiecīgi Pitsburgas “Penguins” un Nešvilas “Predators”.

Spēle Vašingtonā iesākās ar Pitsburgas ātriem vārtiem jau trešajā minūtē. Mājinieki gan perioda izskaņā 33 sekunžu intervālā guva divas vārtus, izvirzoties vadībā.

Otrā perioda piektajā minūtē Aleksandra Ovečkina noraidījumu izmantoja Sidnijs Krosbijs, kad ripa atsitoties no viņa rokas, ielidoja vārtos, bet vēl pēc trīs minūtēm Hornkvists (arī vairākumā) panāca jau 3:2 par labu viesiem.

“Caps” padevās varens trešā perioda sākums, kad pēc 52 nospēlētām sekundēm vārtus guva Jevgēņijs Kuzņecovs, bet piecas minūtes līdz tā beigām Petrs Vrana jau panāca 4:3. Pēdējie divi vārti Vašingtonai tika gūti jau tukšos vārtos.

Tikmēr, pateicoties lieliskai spēles pirmajai pusei, uzvaru ar 6:2 pār “Predators” izcīnīja “Jets”.

Spēles rezultātu atklāja “Jets” uzbrucējs Pols Ščastnijs, bet Janiks Vēbers panāca 1:1. Tam sekoja trīs “Jets” bezatbildes vārti piecu minūšu laikā. Tiesa, Raiens Johansens atgrieza mājiniekiem cerību, divas minūtes līdz pirmā perioda beigām gūstot vārtus mazākumā – 2:4.

Vinipegas atbilde bija ātra – otrā perioda 28 sekundē Marks Šeifels panāca 5:2, bet jau pēc sešām minūtēm Metjū Pero vairākumā noformēja 6:2. Spēles rezultāts vairs tā arī neizmainījās.

Stenlija kausa izcīņa turpināsies naktī uz 7. maiju ar divām spēlēm un jau šonakt var noskaidroties pirmās konferenču finālistes.