Čarlzs Bārklijs: Ar Porziņģi viss būs kārtībā

Čārlzs Bārklijs, sportazinas.com
foto: The New York Times

Jau vēstīts, ka Kristaps Porziņģis kādā no februāra  Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē sarāva ceļgala krusteniskās saites, kas viņu no basketbola atturēs uz daudziem mēnešiem. Atlabšana no šādām traumām parasti prasa vismaz pusgadu, bet bieži ieilgst arī aptuveni gada ilgumā. Iepriekš izskanējis, ka Porziņģis varētu nespēlēt desmit mēnešus.

Nesen intervijā NBA leģenda Čārlzs Bārklijs izteicies, ka Porziņģis ir jauns un viņam viss būs kārtībā: “Tas bija ļoti bēdīgi. Man šķiet, ka viņš bija uz pareizā ceļa, lai kļūtu par izcilu spēlētāju. “Knicks” šogad kļuva par labu komandu un viņiem bija cerības iekļūt izslēgšanas spēlēs.”

“Savā ziņā “Knicks” no šīs traumas ir arī nedaudz ieguvēji. Arī, ja komanda būtu tikusi izslēgšanas spēlēs, viņi atrastos septītajā vai astotajā vietā un zaudētu pirmajā kārtā. Tagad viņiem ir iespēja iegūt labu drafta izvēli,” piebilda Bārklijs.

Ņujorkas klubs pašlaik ar 24 uzvarām un 28 zaudējumiem atrodas Austrumu konferences 11.vietā.

“Ņujorkas fani ir nepacietīgi. Viņi grib visu un uzreiz, taču tas nav iespējams. Komandai vēl ir daudz jāstrādā, lai kļūtu par čempionu titula pretendenti,” skaidroja pašreizējais līgas analītiķis.

“Porziņģis ir 22 gadus vecs un pāris gadu laikā neviens pat nepamanīs, ka viņam bijis krustenisko saišu plīsums. Viņš vēl ir ļoti jauns un mūsdienu tehnoloģijas ļaus viņam atgūties. Es uz viņu lieku lielākas cerības, kā uz Demarkusu Kazinsu. Manuprāt, labāk ir pārraut ceļgala krusteniskās saites, nevis ahileju,” atklāja Bārklijs.

Kazinss īsi pirms Visu Zvaigžņu nedēļas nogales mačā pārrāva ahileja cīpslu.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar