“Cavaliers” tic, ka var Filadelfijai “nolikt uz galda” konkurētspējīgu piedāvājumu par Simonsu

Bens Simonss, sportazinas.com
Bens Simonss | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Klīvlendas “Cavaliers” tic, ka var piedāvāt Filadelfijas “76ers” konkurētspējīgu piedāvājumu, lai savā rīcībā iegūtu vienu no šīs vienības līderiem Benu Simonsu.

Kāds anonīms “Cavs” pārstāvis sarunā ar mediju “Cleveland.com” izteica pārliecību, ka “76ers” ir tādā situācijā, kad šai komandai būs jāizvēlas starp Simonsu un Žoelu Embīdu, ja tā šīs sezonas “play-off” izstāsies pirmajās kārtās.

Abiem spīdekļiem nav izveidojusies tik izcila sadarbība, kā cerēts, turklāt šobrīd “76ers” komanda nespēj realizēt savu maksimālo potenciālu, neskatoties uz to, ka tai ir viens no spēcīgākajiem sastāviem NBA.

“Cavaliers” ir ieinteresēta iegūt Simonsu, raksta “Cleveland.com”, jo tai papildus savām nākotnes drafta izvēlēm ir arī vairākas, kuras iegūtas iepriekšējo maiņu ceļā. Līdz ar to “Cavaliers” tic, ka tās ir iespējams iesaistīt maiņā.

Šogad, piemēram, “Cavs” tiks pie augstas izvēles, jo ir viena no vājākajām vienībām līgā.

Jāņem arī vērā tas, ka “Cavs” sastāvā ir arī vairāki daudzsološi jaunie spēlētāji, piemēram, Ante Žižičs, Kolins Sekstons, Dariuss Garlands un Kevins Porters, kā arī veterāni Andrē Dramonds un Kevins Lavs.

Simonsam uz NBA fona ir salīdzinoši vājš metiens, kamēr, būvējot sastāvu ap Embīdu, ir nepieciešami tieši tādi spēlētāji, kuri ir labi snaiperi.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par