Čavi skaidro, kādēļ atteicis sapņu darbam “Barcelona”

Čavi, Sportazinas.com
Čavi | Foto: Barcelona Noticias

Bijušais futbola granda “Barcelona” ilggadējais pussargs Havjers Ernandess Kreus jeb darba piedāvājumu savā bijušajā klubā noraidījis tāpēc, ka šī iespēja nākusi nedaudz par agru, norādīja bijušais futbolists.

Jau ziņots, ka pēc Ernesto Valverdes atlaišanas uz “Barcelona” trenera amatu tika izraudzīti trīs kandidāti, starp kuriem bija arī Dohas “Al-Sadd” komandas speciālists Čavi.

“Jā, esmu saņēmis piedāvājumu vadīt “Barcelona” klubu. To man piedāvāja komandas sporta direktors Ēriks Abidals un izpilddirektors Oskars Grau. Nenoliegšu, ka šādu piedāvājumu nemaz negaidīju,” par notikušajām sarunām stāstīja bijušais futbolists. “Negaidīju, jo uzskatu, ka man vēl ir par agru trenēt “Barcelona”.”

“Taču nepārprotiet mani. Trenēt šī kluba spēlētājus ir mans sapņu darbs.”

Ņemot vērā, ka Čavi nolēma turpināt darbu savā pašreizējā klubā, ar kuru viņam ir līgums līdz šīs sezonas beigām, par “Barcelona” jauno treneri tika iecelts Kiki Setjens. Viņam līgums ar komandu ir līdz 2022.gadam, taču vienībai gadu iepriekš ir iespēja to lauzt.

“Man patīk kā strādā Setjens. Ceru, ka viņam būs daudz panākumu pie “Barcelona” stūres,” atbalstu jaunajam Barselonas vienības trenerim pauda Čavi.

“Barcelona” savu nākamo spēli aizvadīs svētdien, kad mājās uzņems sezonu labi aizvadošo “Granada”.

Barselonas komanda pēc 19 spēļu kārtām ar 40 punktiem ieņem pirmo vietu čempionātā, taču Madrides “Real” ir tikpat punktu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par