Čehija pārsteidzoši no spēles izslēdz Somijas jauniešus

02/01/2018 23:05
cehija, sportazinas

Šodien risinājās pirmā 1/4 fināla spēle pasaules U20 čempionātā hokejā. Panākumu pēcspēles metienu sērijā izcīnīja Čehijas valstsvienība, kas pārspēja spēcīgo Somiju 4:3.

Dueļa nominālā favorīte Somija pirmajā trešdaļā kārtīgi nomētāja pretinieku vārtus, kā arī neļāva mest pa savējiem (15:4), tomēr čehi mācēja pirmo spēles nogriezni noslēgt sev pozitīvi 1:0.

Otrajā trešdaļā somi savu rezultativitāti uzlaboja un guva divus vārtus, izvirzoties vadībā, tomēr Čehijas sastāvā rezultātu neizšķirtu atkal padarīja Kristians Reihels – 2:2. Pēdējā trešdaļā Somija atkal izvirzījās vadībā, taču divarpus minūtes pirms beigām ar precīzu metienu izcēlās Filips Zadina, kurš atkal izlīdzināja rezultātu – 3:3.

Spraigā spēle turpinājās papildlaikā, kurā vārti netika gūti. Tas nozīmēja, ka mačs turpināsies pēcspēles metienu sērijā. Tajā divreiz precīza bija Čehija, bet vienu precīzu metienu izpildīja somi. Rezultātā Čehija iekļuva turnīra nākamajā fāzē.

Pulksten 23:00 savu 1/4 fināla maču sāks Kanāda un Šveice, 1:00 spēkosies Slovākija un Zviedrija, bet 3:00 nūjas krustos principiālās pretinieces ASV un Krievija.