Čehijas hokeja asociācijas prezidents: Tie spēlētāji, kuri paraksta līgumus KHL, ir nedaudz traki

03/10/2022 19:00
Aloizs Hadamčiks

Čehijas hokeja asociācijas vadītājs Aloizs Hadamčiks sarunā ar “sport.cz” tos hokejistus, kuri paraksta līgumus Kontinentālajā hokeja līgā (NHL), nosauca par “nedaudz trakiem”.

“Vai tad nevajadzētu zvanīt viņiem un jautāt, kāpēc viņi pieņēmuši tādu lēmumu? Iemesls ir tikai viens – nauda. Tie, kuri paraksta jaunus līgumus, manās acīs ir “nedaudz traki”. Viņi redz tikai naudu. Paskatieties, ko izdarīja ar to vārtsargu. Es nekādā gadījumā nebrauktu uz Krieviju,” teica Hadamčiks.

Pašlaik KHL spēlē četri Čehijas hokejisti – Libors Šulaks, Rūdolfs Červenijs, Mihals Jordans un Dmitrijs Jaškins. Iepriekš arī Čehijas hokeja asociācija paziņoja, ka tā, gluži kā Latvijas, Somijas un Zviedrijas federācijas, uz izlasi neaicinās hokejistus, kuri spēlē KHL.

Hadamčiks, kurš savulaik bija Čehijas izlases galvenais treneris, jūnijā kļuva par hokeja asociācijas prezidentu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
07/12/2022 14:36

Ar vairākiem potenciālajiem līderiem ierindā – nosaukts Latvijas izlases sastāvs decembra turnīram

Nosaukts Latvijas hokeja izlases sastāvs decembra pārbaudes turnīram Slovākijā, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF). Latvijas hokeja izlase no 16. līdz 17. decembrim Bratislavā piedalīsies trīs komandu kausa izcīņā. Harija Vītoliņa…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām