Čehijas labākās tenisistes piedalīsies vietējā turnīrā

11/05/2020 16:34

Divkārtējā Vimbldonas čempione Petra Kvitova un pasaules ranga trešais numurs Karolīna Pliškova ir to Čehijas tenisistu galvgalī, kuri Prāgā no 25. līdz 28.maijam piedalīsies vietējās tenisa federācijas rīkotās sacensībās, svētdien paziņoja ziņu aģentūra CTK.

Tenisa pasākums vīriešiem un sievietēm Prāgā ir paredzēts kā iespēja spēlētājiem aizvadīt mačus, kamēr ir starptautisko turnīru aprite koronavīrusa dēļ ir apturēta vismaz līdz jūlija vidum.

Kvitova un Pliškova ir ievērojamākās sieviešu pārstāves turnīrā, kurā piedalīsies arī citas Čehijas vienības Federāciju kausa spēlētājas, kamēr vīriešu turnīrā ir visa Deivisa kausa komanda ar pasaules ranga 65.vietā esošo Jirži Veseliju priekšgalā, vēlu svētdienas vakarā paziņoja CTK.

Mači notiks aiz slēgtām durvīm, bet tos pārraidīs televīzijā un internetā.

Vācijas tenisa federācija jūnijā plāno līdzīgu pasākumu arī saviem spēlētājiem. Vācijā ir notikuši arī divi mazi paraugturnīri, ievērojot stingrus drošības un higiēnas nosacījumus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Bobs Hārtlijs
26/07/2021 17:29

Hārtlijs pamet Latvijas hokeja izlases galvenā trenera amatu, zināms viņa aizvietotājs

Līdzšinējais Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Bobs Hārtlijs aizņemtības dēļ Kontinentālās hokeja līgās (KHL) komandā Omskas “Avangard” vairs nepildīs galvenā trenera funkcijas valstsvienībā, ziņo Latvijas Hokeja federācija (LHF). Viņa vietā…