“Celtics” atklāj Porziņģa otrajā finālspēlē gūtās traumas nopietnību

11/06/2024 21:33
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētājs Kristaps Porziņģis otrajā finālspēlē pret Dalasas “Mavericks” iedzīvojies  kreisās kājas potītes mediālās tīklenes plīsumā, kā rezultātā var tikt tik izmežģīta stilba kaula aizmugurējā saite.

Tiek norādīts, ka šis ir rets savainojuma veids un viņa statuss šobrīd tiks izvērtēts dienu no dienas. Tāpat atklāts, ka šī trauma nav saistīta ar viņa iepriekš gūto labās kājas ikra muskuļa savainojumu.

Jāatgādina, ka NBA finālsērijas otrajā mačā Kristaps pēdējā ceturtdaļā cīņā par bumbu neveiksmīgi piezemējās un pēc tam mazliet piekliboja. Viņš turpināja spēli, bet bija redzams, ka nejūtas komfortabli. Porziņģis devās malā un laukumā pēc tam vairs neatgriezās.

“Nedomāju, ka šis incidents ir saistīts ar iepriekšējo kājas muskuļa traumu,” pēc gūtās uzvaras norādīja basketbolists. “Vēlreiz varu teikt, ka jūtos labi. Pavisam noteikti kaut kas mazliet notika, bet tagad priekšā ir dažas dienas un ticiet man, ka izdarīsim visu, ko spējam, lai būtu atpakaļ. Esmu gatavs nomirt laukumā.”

Porziņģis komentē traumas nopietnību un piedalīšanos nākamajā spēlē

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5.75
4.33
1.5
1.75
3.9
4.1
22.07
2.7
3.3
2.45
1.66
-
2.22
2.75
3.5
2.37
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām