“Celtics” spīdeklis Heivords atklāj, kādā gadījumā nespēlēs sezonas turpinājumā

Gordons Heivords, sportazinas.com
Gordons Heivords | Foto: ESPN

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Bostonas “Celtics” spēlētājs apgalvo, ka pametīs Orlando “burbuli”, ja piedzīvos sava ceturtā bērna piedzimšanu laikā, kad viņa pārstāvētā komanda piedalīsies sezonas turpinājumā.

“Būs laiks, kad nāksies izdarīt izvēli, un ja brīdī, kad būsim Orlando, manai sievai sāksies dzemdības, es noteikti došos pie viņas,” atklāja basketbolists.

Heivorda sieva Robina dzemdēs septembrī. Tā kā Austrumu konferences pusfināla sākums ieplānots ne vēlāk kā 30. augustā, bet konferences finālam jānoslēdzas līdz 15. septembrim, Gordonam nāksies pavadīt vismaz vairākas dienas prom no saviem komandas biedriem izslēgšanas spēļu laikā.

Heivordam jau ir trīs mazas meitas, tāpec lēmums būt kopā ar sievu ceturtā bērna piedzimšanas brīdī nav bijis sarežģīts. “Man tas ir diezgan viegls lēmums. Esmu bijis klāt katra sava bērna dzimšanas brīdī, tāpēc domāju, ka dzīvē ir svarīgākas lietas,” sacīja basketbolists. “Es zinu, ka NBA šādām situācijām ir izstrādājusi protokolu, un ceru, ka varēšu iziet karantīnu un veikt atbildošu pārbaužu skaitu, lai pēc tam atkal būt kopā ar komandu.”

Gadījumā, ja kādu nopietnu apsvērumu dēļ sportists būs spiests pamest Orlando “Disney’s ESPN Wide World of Sports Complex” telpas uz mazāk kā septiņām dienām, atgriežoties drīkstēt ievērot tikai četru dienu karantīnu, ar nosacījumu, ka prombūtnes laikā ik dienu tika saņemti negatīvi koronavīrusa testa rezultāti. Ikvienam spēlētājam, kurš Orlando “burbuli” atstās bez apstiprināšanas, tiks piemērota vismaz 10 dienu karantīna.

Heivords nav vienīgais spēlētājs, kurš saskaras ar šāda veida situāciju. Jūtas “Jazz” basketbolista Maika Konlija sieva dzemdēs 27. augustā.

Heivords 2016./2017.gada sezonas izskaņā pameta Jūtas “Jazz” vienību un ar “Celtics” noslēdza līgumu uz četriem gadiem par kopējo atalgojumu 128 miljonu ASV dolāru (109,4 miljoni eiro) apmērā, taču savainojuma dēļ uzbrucējs savā jaunajā komandā NBA pamatturnīrā nospēlēja vien piecas minūtes.

Karjeras laikā NBA Heivords vidēji mačā regulārajā sezonā guvis 15,3 punktus, izcīnījis 4,4 atlēkušās bumbas un atdevis 3,5 rezultatīvas piespēles.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par