“Celtics” gatavi aizmainīt veterānu Horfordu, zināmas “Pacers” vēlmes apmaiņā pret Saboni

19/01/2022 18:58
Džeisons Teitums, Als Horfords, Džeilens Brauns

Prestižajam Ziemeļamerikas medijam “The Athletic” dažādi avoti pavēstījuši iespējamos Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) maiņas darījumus. Medijam kļuvis zināms, ka Bostonas “Celtics” organizācija ir gatava aizmainīt 35 gadus veco Alu Horfordu.

Pēc tam, kad pirms šīs sezonas “Celtics” aizmainīja Kemba Vokeru un 2021. gada drafta 16. izvēli, iegūstot Horfordu, Bostonas vienība ir gatava veterānu aizmainīt, lai iegūtu citu centra pozīcijas spēlētāju. Šobrīd Horfords vērtējams kā viens no labākajiem “Celtics” aizsardzības spēlētājiem, tomēr uzbrukumā viņa lomu nav izdevies pilnībā atrast.

Tāpat “Celtics” labprāt atrastu izdevīgu darījumu arī ar aizsarga Džoša Ričardsona iesaistīšanu. Dažādi informācijas avoti jau vairākkārt pavēstījuši, ka arī saspēles vadītājs Deniss Šrēders ir pieejams maiņas darījumos, taču “Celtics” vadība šajā jautājumā ir visai izvairīga.

Joprojām sarunās ar citām komandām par iespējamajiem darījumiem iesaistās Indiānas “Pacers”. Šobrīd pieejamā informācija liecina, ka “Pacers” pret lietuvieti Domantu Saboni vēlas iegūt Zvaigžņu spēles kalibra basketbolistu. Darījums starp “Celtics” un “Pacers” ir mazticams, jo Bostonas klubs vēlas Džeisonam Teitumam un Džeilenam Braunam pievienot augsta līmeņa saspēles vadītāju, kas uzreiz liedz sasniegt “Pacers” pieprasīto cenu par Saboni. Tikmēr dažādi avoti ziņo, ka Sakramento “Kings” pret Saboni varētu piedāvāt De’Āronu Foksu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rihards Bukarts
17/05/2022 09:57

Rihards kā mērķis, Sotnieks kā skatītājs un kļūdu atkārtošana – septiņi novērojumi pēc PČ spēles pret Norvēģiju

“Kā komanda mēs varējām nospēlēt krietni labāk, bet pats galvenais ir tas, ka izcīnījām trīs punktus,” aptuveni šādas domas, varbūt pateiktas ar citu vārdu palīdzību, skanēja pēc Latvijas un Norvēģijas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…