“Celtics” GM par Tomasa aizmainīšanu: Tā ir daļa no darba

foto: nba.com

Klīvlendas “Cavaliers” saspēles vadītājs Aizeja Tomass izteicies, ka viņš varētu vairs nekad nesarunāties ar Bostonas “Celtics” ģenerālmenedžeri Deniju Endžu. Tieši viņš veica vērienīgu maiņas darījumu, aizsūtot Tomasu uz Klīvlendu, bet Bostonai saņemot Kairiju Īrvingu.

“Es joprojām nesaprotu, kas, pie velna, notika? Tas vienkārši nav loģiski. Šādu maiņas darījumu varētu veikt NBA2k videospēlē, bet ne dzīvē,” dusmojās Tomass.

Endžs nācas klajā ar atbildi uz Tomasa izteikumiem: “Ziniet, tā ir daļa no mana darba. Es saprotu, ka ir daudz emociju, kad notiek šādas lietas. It īpaši, ja runa ir par spēlētāju, kurš ir aizmainīts divreiz (savulaik Tomasu aizmainīja arī no Sakramento “Kings” – red.), tāpēc saprotu Tomasa sentimentu, bet visi zina kā es mīlu Aizeju. Viņš ir lielisks puisis un vēlu viņam visu to labāko.”

Tāpat “Celtics” ģenerālmenedžeris sacījis, ka darīs visu, lai nokārtotu attiecības ar Tomasu, par ko gan viņš neesot drošs vai tas izdosies, vien piebilstot: “Tam ir nepieciešama divu cilvēku piekrišana.”

28 gadus vecais saspēles vadītājs joprojām atlabst no gurna traumas. Tomass jau ir sācis trenēties, taču komanda viņa atgriešanos laukumā sagaida tikai janvārī.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar