“Celtics” izmanto Vestbruka kļūdas un uzvar, “Knicks” turpina “tankot” (VIDEO)

03/02/2019 23:35

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) pārtrūkusi Oklahomasitijas “Thunder” septiņu uzvaru sērija – to izdevies panākt Bostonas “Celtics” vienībai, kas aizraujošā cīņā izcīnīja uzvaru ar 134:129.

Jau no paša spēles sākuma abas komandas skatītājiem sniedza ļoti baudāmu rezultatīvu un ātru basketbolu. Labāku rezultativitāti sākotnēji sasniedza “Celtics” vienība, kas ieguva nelielu pārsvaru gan pirmajā ceturtdaļā (31:29), gan pēc puslaika – 66:58.

Pēc pārtraukuma laukumā bija redzama līdzīga aina, “Thunder” tikai uz brīdi izvirzoties vadībā. Spēles grožus savās rokās turēja “Celtics”, kas aukstasinīgāk nospēlēja arī spēles izskaņā, kad “Thunder” bija iespēja panākt izlīdzinājumu, tomēr vairākas neveiksmīgas individuālas Rasela Vestbruka darbības viesiem liedza pacīnīties par uzvaru sērijas turpināšanu.

“Celtics” ceturto panākumu pēc kārtas ar 30 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm kaldināja Kairijs Ērvings.

Viesiem tikmēr nelīdzēja arī Pola Džordža 37 gūtie punkti un Vestbruka 22 punkti, 16 rezultatīvas piespēles un 12 atlēkušās bumbas.

Savukārt jau 13. zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Ņujorkas “Knicks”, kas ar rezultātu 84:96 mājās piekāpās Memfisas “Grizzlies”, tādējādi ar bilanci 10-42 saglabājot pēdējo vietu visā līgā.

Spēles pirmā daļa izvērtās ļoti sīva, “Grizzlies” spējot atspēlēties no astoņu punktu deficīta (25:33) un puslaiku pārtraukumā dodoties ar viena punkta pārsvaru – 42:41.

Savukārt mača otrajās 24 minūtēs grizlijlāči ieguva stabilu vadību, ko bez lieliem kritumiem noturēja līdz pat mača noslēgumam, pārtraucot trīs neveiksmju sēriju. Arī “Grizzlies” uz iekļūšanu NBA izslēgšanas spēlēs var cerēt tikai teorētiski.

Uzvarētāju labā ar 25 punktiem, astoņām atlēkušajām bumbām un septiņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Maiks Konlijs. Tikmēr pieredzējušā Marka Gazola kontā 24 punkti, deviņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

Mājiniekiem ar 17 punktiem izcēlās Kevins Nokss, kamēr no Dalasas “Mavericks” iemainītais Deandrē Džordans ņujorkiešu rindās debitēja ar 12 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām.

Vakara noslēdzošajā mačā Toronto “Raptors” aizvadīja lielisku otro ceturksni (42:28), izcīnot uzvaru pār Losandželosas “Clippers” – 121:103.

Mājiniekiem 18 punktus guva Kavai Lenards, kamēr Seržs Ibaka iekrāja 16 punktus un 12 bumbas zem groziem.

Savukārt viesiem 19 punkti Šaja Gildžesa-Aleksandera rēķinā.