“Celtics” pagaidām vēl Braunam nepiedāvā maksimālo līgumu

Džeilens Brauns, sportazinas.com
Džeilens Brauns | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Bostonas “Celtics” vēl nav piedāvājusi maksimālo līgumu vienam no kluba līderiem Džeilenam Braunam. Tā vietā komanda nolikusi galdā mazāka apmēra līgumu.

Medija “Yahoo Sports” ietekmīgais žurnālists Kriss Heinss uzzinājis, ka “Celtics” Braunam pagaidām piedāvājusi 80 miljonu dolāru līgumu uz četrām sezonām. Vairāki NBA apskatnieki gan iepriekš pauduši versiju, ka Brauns labprāt saņemtu maksimālo līgumu un pretējā gadījumā apsvērtu “Celtics” pamešanu.

Jau vēstīts, ka Brauns un “Celtics” uzsāka sarunas par līguma pagarināšanu, turklāt Brauns līdz šim bija viens no retajiem NBA spēlētājiem, kurš darbojās bez aģenta. 22 gadus vecais aizsardzības speciālists jau 2016. gadā bez aģenta starpniecības parakstīja savu debitanta līgumu.

Taču šobrīd runa jau ir par lielākām līguma summām un citādākiem nosacījumiem, tādēļ Brauns sapratis, ka pats netiks galā ar šo situāciju un noalgojis aģentu Džeisonu Glašonu, kurš ir kādreizējā “Celtics” basketbolista Ala Horforda pārstāvis.

Līdz 21. oktobrim basketbolists var piekrist pagarināt līgumu ar “Celtics”. Viņam šosezon aizritēs pēdējais debitanta līguma gads, pēc kura Bostonas komandas spēlētājs kļūs par neierobežoti brīvo aģentu, ja vien laicīgi nepagarinās līgumu.

Gaidāmajā sezonā Brauns nopelnīs 6,5 miljonus dolāru. Zīmīgi, ka “Celtics” pēdējo desmit gadu laikā ne reizi nav spējusi vienoties ar drafta pirmajā kārtā izraudzītiem debitantiem par līgumu pagarināšanu.

Brauns ir 2016. gada drafta trešais numurs. Viņš aizvadītajā regulārajā sezonā 74 mačos izcēlās ar vidēji 13 punktiem un 4,2 atlēkušajām bumbām, kamēr deviņās “play-off” cīņās viņa rēķinā 13,9 punkti un 5,8 bumbas zem groziem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par