“Celtics” pagarina līgumu ar galveno treneri

Breds Stīvenss
Breds Stīvenss | Foto: Maddie Meyer/Getty

Nacionālās basketbola asociācijas () klubu Bostonas “Celtics” arī turpmāk trenēs Breds Stīvens, ar kuru ticis noslēgts jauns līgums, ziņo vienība.

Stīvenss, kurš 2013. gada 3. jūlijā kļuva par komandas vēsturē 17. galveno treneri, sešās sezonās kopā ar “Celtics” ticis pie 318 uzvarām un 245 zaudējumiem (56,5% uzvaru procents). Viņa 318 uzvaras ir ceturtais labākais starp visiem bijušajiem “Celtics” treneriem.

“Breds šobrīd ir viens no gudrākajiem un čaklākajiem treneriem līgā,” sacīja “Celtics” basketbola operāciju prezidents Denijs Eindžs. “Vēl svarīgāk ir tas, ka viņa raksturs ir veicinājis kluba kultūru, kuru mēs visi šeit augstu vērtējam. Breds ir lielisks komandas biedrs un līderis. Mēs esam pagodināti, ka esam viņam līdzās, turpinot virzīties uz čempiontitulu.”

Ar Stīvensu pie stūres bostonieši ir gatavi sestajām izslēgšanas spēlēm pēc kārtas. Šobrīd viņa vadītā komanda ar 48 uzvarām 71 mačā ieņem trešo pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamā spēle “Celtics” paredzēta rītdien, 13. augustā, kad plkst. 19:00 pēc Latvijas laika būs jātiekas ar Anžeja Pasečņika pārstāvēto Vašingtonas “Wizards”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par