“Celtics” pirmajā sērijas spēlē svin drošu uzvaru pār “Raptors” (VIDEO)

30/08/2020 22:41
Džeisons Teitums un Ogugua Anunobijs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Bostonas “Celtics” izslēgšanas spēļu otrās kārtas pirmajā mačā ar rezultātu 112:94 pārspēja Toronto “Raptors”.

Cīņas pirmajā ceturtdaļā “Celtics” basketbolisti spēja samest 39 punktus un noslēdza ceturksni ar 16 punktu pārsvaru. Pirms puslaika pārtraukuma risinājās līdzīgāka un mazrezultatīvāka spēle un Bostonas spēlētāji puslaiku noslēdza vadībā ar 59:42. Trešajā ceturtdaļā rezultāts auga līdzīgi, bet noslēdzošajās 12 minūtēs “Celtics” prata nosargāt drošu uzvaru.

Uzvarētājiem 21 punktu guva Džeisons Teitums, kuram arī deviņas atlēkušās bumbas. Ar 21 punktu izcēlās arī Markuss Smārts. Viņiem ar 18 punktiem un 10 rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Kemba Vokers, bet veiksmīgs cīņā groza apakšā bija Daniels Taiss, kurš spēja sakrāt “double-double” (13+15).

“Raptors” sastāvā labākais bija Kails Laurijs ar 17 punktiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm. 15 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Serža Ibakas rēķinā, bet vēl 13 punktus pievienoja Paskāls Siakams.

Nākamais duelis šajā sērijā paredzēts 1. septembrī plkst. 2:00 pēc Latvijas laika.