“Celtics” spēlētāji atbalsta Porziņģi un norāda uz viņa pozitīvismu jebkurā situācijā

12/06/2024 09:43
Nokopēts
Bostonas

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Bostonas “Celtics” spēlētāji sarunā ar Ziemeļamerikas žurnālistiem izteikušies par Kristapa Porziņģa iedzīvošanos kājas savainojumā.

Jau vēstīts, ka kļuvis zināms, ka Porziņģis otrajā finālspēlē pret Dalasas “Mavericks” iedzīvojies kreisās kājas potītes mediālās tīklenes plīsumā, kā rezultātā var tikt tik izmežģīta stilba kaula aizmugurējā saite. Tiek norādīts, ka šis ir rets savainojuma veids un viņa statuss šobrīd tiks izvērtēts dienu no dienas. Tāpat atklāts, ka šī trauma nav saistīta ar viņa iepriekš gūto labās kājas ikra muskuļa savainojumu.

“KP ir spēcīgs,” izteicās Drū Holidejs. “Lai kādu lēmumu viņš pieņemtu [par došanos laukumā], tas būs viņa lēmums. Viņš ir spēcīgs džeks un, lai arī kādu lēmumu viņš pieņemtu es būšu atbalstošs. Porziņģim vienmēr ir lieliska attieksme, par to jums noteikti nevajag uztraukties. Viņam patīk šeit būt un vienmēr viņam ir šī attieksme, kad viņš ierodas, neskatoties uz to, kas ir noticis.”

Savus komentārus par Porziņģa savainojumu sniedza arī Als Horfords. “Mums ir patīkami, ka Porziņģis dara visu iespējamo, lai atgrieztos laukumā. Jāskatās, vai viņš varēs spēlēt. Domāju, ka mums ir pietiekami daudz spēlētāju, kas var doties laukumā un palīdzēt. Tas ko esmu redzējis, viņš jūtas visai labi un ir optimistisks.”

Vēl par Porziņģa neveiksmēm izteicās Deriks Vaits. “Viņš ir lielisks cilvēks un spēlētājs. Viņš dara visu, ko var, lai palīdzētu mums uzvarēt. Porziņģim ļoti patīk sacensties un varu pateikt, ka viņa attieksme nekad nemainās. Pat tad, kad viņš satraumējās sērijā pret “Heat”, viņš tāpat ģērbtuvē turpināja smaidīt. Viņa attieksme vienmēr ir vienāda un pozitīva.”

Medicīnas speciālisti skaidro Porziņģa reto traumu

 

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām