Mazulla miglaini izsakās par Porziņģa gatavību piektajai spēlei

16/06/2024 21:32
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” galvenais treneris Džo Mazulla atklājis, ka viņam nav pārliecības par Kristapa Porziņģa atgriešanos laukumā finālsērijas piektajā spēlē.

Jāatgādina, ka Porziņģis fināla otrajā spēlē pret Dalasas “Mavericks” iedzīvojās kreisās kājas savainojumā, kas viņam liedza doties piedalīties iepriekšējos divos sērijas mačos. Porziņģis gan tika pieteikts ceturtajai spēlei, taču “Celtics” stūrmanis Mazulla izteicās, ka viņš laukumā izies tikai “specifiskās situācijās, ja tas būs nepieciešams”, liekot noprast, ka viņa veselība joprojām nav labākajā stāvoklī.

“Neesmu ar Kristapu [par viņa savainojumu] runājis, visdrīzāk, to pārrunāsim pirms nākamā treniņa. Šobrīd nezinu, kādā kondīcijā viņš ir, bet viņš dara visu, ko iespējams, lai sevi nostādītu pozīcijā, kas viņam ļautu atgriezties ierindā – par to esmu pārliecināts,” šodien sarunā ar žurnālistiem teica “Celtics” stūrmanis.

Tikmēr pats Porziņģis šodien komentārus medijiem neplāno sniegt. Latvietis gan tika manīts “Celtics” treniņā, kurā viņš izpildīja metienus, bet izvairījās no asām kustībām.

Sērijas piektais mačs norisināsies naktī uz otrdienu plkst. 3:30 pēc Latvijas laika. “Celtics” šobrīd ir vadībā ar 3-1 un uzvaras gadījumā Bostonas komanda izcīnīs čempiontitulu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām