“Celtics” treneris: Nemaz neizskatījās, ka Porziņģis izlaida tik daudz spēļu

19/03/2024 08:27
Džo Mazulla

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Bostonas “Celtics” galvenais treneris Džo Mazulla komentējis Kristapa Porziņģa sniegumu.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī Porziņģis devās laukumā pēc piecu maču izlaišanas, “Celtics” svinot uzvaru pār Detroitas “Pistons” ar 119:94. Latvietis nospēlēja 21 minūti un 29 sekundes, atzīmējoties ar 20 punktiem (2p. 2/5, 3p. 5/9, s.m. 1/1) un astoņām atlēkušajām bumbām.

“Porziņģis laukumā pavadīja tās minūtes, kuras viņam tur bija jāpavada. Nemaz neizskatījās, ka viņš ir izlaidis tik daudz un tas ir jauki, ka pat ar šādu pauzi viņš var saglabāt savu spēles ritmu,” teica Mazulla.

Jāatzīmē, ka šajā mačā pēc “Celtics” medicīniskā personāla prasības Porziņģim tika noteikts minūšu ierobežojums, kā rezultātā otrajā ceturtdaļā latvietis laukumā neparādījās.

Porziņģis: Biju gatavs atgriezties ātrāk, bet mums jābūt piesardzīgiem un jādomā par “play-off”