“Celtics” un “76ers” pārbaudes spēlēs turpina bez zaudējumiem

16/10/2019 08:57

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas turpina gatavoties gaidāmajai sezonai. Aizvadītajā naktī starp līgas komandām norisinājās trīs pārbaudes spēles.

Perfektu pārbaudes maču bilanci turpināja Bostonas “Celtics” vienība, kas izbraukumā ar 118:95 pārspēja vienu no līgas pastarītēm Klīvlendas “Cavaliers”. Bostonas komanda uzvarējusi visās četrās aizvadītajās spēlēs.

“Ķeltu” uzvaru ar iespaidīgu sniegumu kaldināja saspēles vadītājs Karsens Edvards, kurš šovasar tika izvēlēts NBA drafta otrajā kārtā. Edvards atzīmējās ar 30 gūtiem punktiem, kamēr komandas potenciālie līderi: Kemba Volkers, Džeilens Brauns, Gordons Heivords, Eness Kanters un Markuss Smārts spēli noskatījās no malas.

Krietni konkurētspējīgāki sastāvi devās laukumā Minesotas “Timberwolves” uzvara ar 119:111 pār Indianas “Pacers” vienību. Minesotas komanda rindās ar “double-double” izcēlās tās līderis Karls Entonijs Taunss, kurš 30 gūtiem punktiem pievienoja desmit atlēkušās bumbas, kamēr uzbrucējs Roberts Kovingtons izcīnīja 19 atlēkušās bumbas, gūstot arī desmit punktus.

Ja Minesotas komandas rindās vairāk tika iespēlēti gaidāmās sezonas līderi, tad Indianas vienība veica plašu rotāciju, izmantojot 14 spēlētājus. Vismaz astoņi spēlētēji guva pa astoņiem punktiem, bet lietuvietis Donāts Sabonis 17 spēlētās minūtēs tika pie “double double”: 11 gūti punkti un 13 atlēkušās bumbas.

Perfekta pārbaudes spēļu bilance ar ceturto uzvaru pēc kārtas turpinājās Filadelfijas “76ers”, kuri savu skatītāju priekšā ar 106:86 tika galā ar Detroitas “Pistons” vienību. Ja “motoru pilsētas” pārstāvji pirmajā puslaikā vēl turējās līdzi, tad cīņas trešajā un ceturtajā ceturtdaļā “76ers” veica izrāvienu, novedot spēli līdz uzvarai. Uzvarētāju rindās 24 punktus Džoels Embīds, kurš pievienoja arī astoņas atlēkušās bumbas.