“Celtics” uzvar “Heat” un samazina deficītu sērijā (VIDEO)

20/09/2020 08:10
Bostonas

Aizvadītajā naktī Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālsērijas trešajā spēlē panākumu guva Bostonas “Celtics”, kura ar 117:106 uzvarēja Maiami “Heat” komandu, samazinot starpību sērijā līdz 1-2.

“Celtics” komandas panākumu ar 26 punktiem sekmēja Džeilens Brauns, bet rezultātam 25 punktus pievienoja Džeisons Tatums, kamēr 21 punkts Kembas Vokera rēķinā.

Maiami “Heat” komandas labā ar 27 punktiem un 16 atlēkušajām bumbām atzīmējās Beams Adebajo. Tailers Hero pievienoja 22 punktus, Džimijs Batlers 17 punktus un Dankans Robinsons 13 punktus.

“Heat” komandai bija grūtības ar trīspunktu metienu realizāciju – 12 no 44 metieniem sasniedza mērķi.

Neraugoties uz “Heat” mēģinājumiem palielināt pārsvaru, “Celtics” uzbrukums sniedza ātru pretestību, īpaši spēles otrajā puslaikā.

Bostonas komandas rindās pēc mēneša pārtraukuma, ārstējot potītes sastiepumu, atgriezās Gordons Heivords, “Celtics” rezultātam pievienojot sešus punktus.

Tatums un Brauns šīs sezonas izslēgšanas spēlēs sasnieguši astoņu spēļu atzīmi, kurās gūti vismaz 20 punkti.