“Celtnieka” handbolisti virslīgas mačā sagrauj “ASK/LSPA”

04/10/2019 22:05

Piektdien “SynotTip” handbola Virslīgas turnīrā graujošu uzvaru izcīnīja Rīgas “Celtnieks” komanda, kas savā laukumā ar rezultātu 44:24 pieveica “ASK/LSPA” un guva otro panākumu šajā sezonā.

Četras minūtes mačā ievadā “ASK/LSPA” vēl spēja spēkoties līdzīgi (3:3), taču tad “Celtnieks” guva piecus vārtus pēc kārtas (8:3). Puslaika vidusdaļā “ASK/LSPA” pietuvojās līdz 6:9, kam gan turpinājuma nebija. Mājinieki demonstrēja lielisku uzbrukuma handbolu, un spēles liktenis bija izšķirts jau pēc 30 minūtēm – 22:10.

Šādā spēlē treneri iespējas varēja sniegt visiem spēlētajiem. Būtiski spēles ritējums gan nemainījās. “Celtnieks” joprojām dominējoši spēlēja uzbrukumā, atkal 30 minūšu laikā guva 22 vārtus un galarezultātā izcīnīja graujošu uzvaru ar iespaidīgu 20 vārtu handikapu – 44:24.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā ar astoņiem vārtu guvumiem bija Dmitrijs Petuhovs. Tikmēr Artis Kurmēns un Rihards Leja abi guva pa septiņiem vārtiem. “ASK/LSPA” sastāvā labākais ar astoņiem vārtiem bija Andris Vītols, kamēr piecus vārtus pievienoja Rihards Kristers Ozols.

Celtnieks Rīga – ASK/LSPA 44:24 (22:10)