“Celtnieks” turpina pārliecinoši spēlēt handbola virslīgā

27/11/2019 21:22

“SynotTip” handbola virslīgas turnīrā pārliecinoši turpina spēlēt Rīgas “Celtnieks” komanda, kas šovakar viesos ar rezultātu 42:28 pieveica Jūrmalas “Sports”, tādā veidā nostiprinoties turnīra tabulas pirmajā pozīcijā.

“Celtnieks” šajā Virslīgas sezonā līdz šim vienīgo zaudējumu piedzīvojusi pret Latvijas čempioni Dobeles “Tenax”, bet citos mačos komanda demonstrējusi izteikti dominējošu sniegumu, nesaudzējot pretinieku aizsardzībā. Pēdējā mačā pret Latvijas jaunatnes izlases bāzes komandu “MSĢ/LAT 2000” rīdzinieki pat pamanījās sasniegt 60 gūto vārtu robežu. “Sports” savukārt bija zaudējusi sešas spēles pēc kārtas.

Mača sākumdaļā jūrmalnieki spēlēja pašaizliedzīgi, kas ļāva vairākas reizes apturēt pretinieku jaudīgo uzbrukumu, kā rezultātā puslaika pirmo daļu izdevās turēties blakus. Pakāpeniski gan “Celtnieks” uzbrukums ieskrējās, mājinieki vairs netika līdzi, un pēdējās piecas minūtes rīdzinieki uzvarēja ar 6:1. Pēc 30 nospēlētām minūtēm “Celtnieks” bija vadībā ar 19:14.

Pēc puslaika “Celtnieks” kāpināja spēles tempu, un šādā handbola jūrmalnieki līdzīgi cīnīties nespēja. “Celtnieks” strauji sasniedza desmit vārtu handikapu, bet galarezultātā izcīnīja panākumu ar 42:28. Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais šajā mačā ar 14 gūtiem vārtiem bija Aleksejs Haisa, astoņus vārtus pievienoja Artis Kurmēns. Jūrmalnieku sastāvā pa astoņiem vārtiem guva Alberts Gulbis un Ričards Jablonskis.

Jūrmalas “Sports” – Rīgas “Celtnieks” 28:42 (14:19)
Jūrmalas “Sports”: Jablonskis 8, Gulbis 8, Grīnbergs 7, Vilsons 3, Ričards Frīdenbergs 1, Vlasevičs 1, Zariņš, Jaunzems, Turkupols, Roberts Frīdenbergs, Gramsts, Grenebergs-Grīnbergs
Rīgas “Celtnieks”: Haisa 14, Kurmēns 8, Pocikaiļiks 5, Ignatjevs 5, Kļaviņš 4, Freibergs 4, Lisovskis 1, Bergs 1, Buračevskis, Leja, Puriņš, Popens