“Celtnieks” uzvar Vaiņodē un panāk Latvijas virslīgas līderus

23/09/2018 15:33

Latvijas “SynotTip” Handbola virslīgā trešo uzvaru aizvadītajās četrās spēlēs izcīnījusi Rīgas “Celtnieks” vienība, kas ar rezultātu 37:25 viesos apspēlēja “Vaiņodes” komandu. Uzvarētāju labā ar 11 panākumiem izcēlās Artis Kurmēns.

Spēle iesākās ar rīdzinieka Riharda Lejas trīs bezatbildes vārtiem, tomēr vaiņodieši jau drīz vien spēja mača gaitu izlīdzināt, panākot 5:5. Tomēr turpinājumā savu vārdu atkal teica “Celtnieks”, kas guva četrus vārtus pēc kārtas, iegūstot lielāko pārsvaru cīņā līdz tam – 9:5.

Arī pirmā puslaika otrajā pusē turpinājās rīdzinieku dominance, viesiem veicot pat piecu bezatbildes vārtu izrāvienu. Tas pirmo 30 minūšu noslēgumā rīdziniekiem ļāva būt priekšgalā ar sešu vārtu pārsvaru – 18:12.

Pēc lielā pārtraukuma “Celtnieks” spēles grožus no savām rokām vairs neizlaida, beigu beigās vadību tikai palielinot un izcīnot visnotaļ pārliecinošu uzvaru ar 37:25.

Bez Kurmēna 11 vārtiem deviņus guva Rihards Leja, kamēr astoņus baltkrievs Vladislavs Košmans. “Vaiņodes” labā tikmēr pa sešiem vārtiem Matīsa Miska un Gata Taujēna rēķinā.

“Celtnieks” šobrīd kopvērtējumā ar sešiem punktiem ieņem trešo pozīciju, atpaliekot vienīgi no Dobeles “Tenax” un Ludzas “Latgola”, kam punktu ir tikpat, taču abām ir pa spēlei rezervē.

Ceturtajā vietā ar četriem punktiem ir “Vaiņode”, kamēr divus punktus no viņiem atpaliek Jūrmalas “Sports”.