Čempione “Olimp/Venta 2002” ne bez problēmām apspēlē “Rīgu”

12/10/2021 21:42
Olimp/Venta 2002

“Optibet” Hokeja līgas (OHL) iepriekšējās sezonas čempione “Olimp”/”Venta 2002” otrdien izcīnīja minimālu uzvaru regulārā čempionāta spēlē. “Olimp”/”Venta 2002” mājās ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) uzveica Hokeja skolas “Rīga” vienību.

Mača 18.minūtē Mikus Krumpāns izvirzīja viesus vadībā, bet 28 sekundes pirms pirmā perioda beigām Alberts Ķirsons panāca 1:1. Uzvaru mājinieki nodrošināja vien trīsarpus minūtes pirms pamatlaika beigu svilpei, kad pēc “Olimp” jaunieguvuma Kirila Tambijeva piespēles vairākumā vārtus guva Miķelis Rēdlihs.

OHL kopvērtējumā pirmo vietu ar deviņās spēlēs sakrātiem 17 punktiem ieņem “Mogo”/LSPA, bet tālāk ar 14 punktiem astoņās un deviņās cīņās seko “Liepāja” un “Zemgale”/LLU. Ceturtā ar astoņiem punktiem deviņos dueļos ir “Olimp”/”Venta 2002”, tālāk ir HS “Rīga” ar septiņiem punktiem deviņās spēlēs. Sestajā vietā ierindojas Rīgas “Prizma” ar trīs punktiem septiņās cīņās, bet pēdējo vietu ieņem Daugavpils “Dinaburga”, kas deviņos dueļos vēl nav spējusi izcīnīt punktus.

Aizvadītajā sezonā OHL kausu izcīnīja “Olimp”/”Venta 2002”, bet regulārajā sezonā uzvaru svinēja “Zemgale”/LLU.

Pirmais Latvijas čempionāts hokejā notika pirms 90 gadiem.