Čempione “Tenax” sīvā cīņā pārspēj MSĢ

27/09/2023 23:56
Dobeles Tenax

Pagājušās sezonas čempionvienība Dobeles “Tenax” trešdien sīvā cīņā tika pie trešās uzvaras Latvijas handbola čempionātā, vēsta Latvijas Handbola federācija (LHF). Dobeles komanda savā laukumā ar rezultātu 33:28 (15:15) guva panākumu pār Murjāņu sporta ģimnāzijas (MSĢ) handbolistiem.

Pēc tam, kad komandas puslaika pārtraukumā devās ar neizšķirtu, arī otrajā puslaikā abas vienības spēlēja līdzvērtīgi. 38.minūtē dobelnieki sasniedza četru vārtu pārsvaru (22:18), bet desmit minūtes vēlāk Murjāņu handbolisti rezultātu jau bija izlīdzinājuši (25:25).

Kārlis Krūmiņš 51.minūtē izvirzīja vadībā “Tenax” (27:26), un atlikušajā spēles laikā laukuma saimnieki veica 6:2 izrāvienu, kas spēles beigās ļāva svinēt uzvaru ar piecu vārtu pārsvaru.

Uzvarētāju rindās deviņus vārtus guva Nils Kreicbergs un ar sešiem precīziem metieniem izcēlās Krūmiņš, bet viesu komandā rezultatīvākais ar 12 vārtiem bija Valdis Kalniņš.

Dobeles komanda ar trīs uzvarām tikpat mačos ir turnīra līdere, kamēr MSĢ ar bilanci 2-1 ierindojas otrajā pozīcijā.

Pagājušajā sezonā par čempioni kļuva Dobeles “Tenax” handbolisti, kas finālā ar 34:25 pārspēja MSĢ komandu.