Čempioni “Kurbads” sagādā “Zemgale”/LLU hokejistiem vēl vienu zaudējumu

30/09/2017 18:49
kurbads-zemgale-sportazinas

Pie uzvaras “Optibet” Hokeja līgas (OHL) spēlē sestdien tika pašreizējie valsts čempioni “Kurbads”, kas savā laukumā ar 3:1 (2:1, 1:0, 0:0) uzvarēja “Zemgali”/LLU.

Uzvarētāju rindās Mārtiņš Gipters atzīmējās ar vieniem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Šī mača rezultātu jau ceturtajā minūtē gan atklāja viesi no Jelgavas, kad izcēlās Ivans Ribčiks, taču nepilnas trīs minūtes vēlāk Gipters panāca 1:1.

“Kurbads” komandai arī nebija nepieciešams ilgs laiks, lai pārņemtu vadību, jo astotajā minūtē mājiniekiem otros vārtus iemeta Jānis Straupe. Laukumā gan bija vērojama diezgan līdzvērtīga cīņa, bet 26.minūtē Sandis Zolmanis “Kurbads” labā iemeta trešos vārtus, ar šādu rezultātu arī spēlei beidzoties.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka pirms tam sestdien pie pārliecinošām uzvarām virslīgas spēlēs tika “Liepāja”/”Optibet” un “Mogo” komandas.

“Liepāja”/”Optibet” sestdien savā laukumā ar 6:0 (0:0, 2:0, 4:0) sagrāva “Prizmu”.

Liepājnieku rindās divus vārtus iemeta no Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komandas Rīgas “Dinamo” iegūtais Oskars Batņa, kamēr vienus vārtus un divas rezultatīvas piespēles pievienoja Daniels Bogdzjuls.

Tikmēr citā sestdienas mačā “Mogo” izbraukumā ar 7:2 (1:1, 1:0, 5:1) vien trešajā periodā salauza hokeja skolas “Rīga” pretestību.

Pirmās divas trešdaļas abas vienības aizvadīja līdzvērtīgi, jo pēc spēlētām 40 minūtēm “Mogo” bija vadībā vien ar 2:1, tomēr trešo periodu viesi sāka ar pieciem vārtiem pēc kārtas un nodrošināja uzvaru.

“Mogo” rindās divus vārtus šajā spēlē iemeta Jānis Ozoliņš.

Kopvērtējumā līdere ar 12 punktiem piecos mačos ir “Mogo” komanda, kam ar 11 punktiem seko “Liepāja”/”Optibet” vienība. Septiņi punkti piecās spēlēs tagad ir “Kurbadam”, no kā punktu atpaliek “Rīga”.

Savukārt piecus punktus iekrājusi “Zemgale”/LLU, kamēr “Prizma” savākusi vienu punktu.

Šosezon Latvijas totalizatoru kompānija “Optibet” kļuvusi par hokeja virslīgas ģenerālsponsoru. Salīdzinot ar iepriekšējo sezonu, virslīgā vairs nespēlē “Pārdaugava”.

Katra komanda kopumā aizvadīs 30 spēles regulārajā čempionātā, izslēgšanas turnīrā iekļūstot četrām labākajām vienībām, kas pusfinālā un finālā spēkosies līdz četrām uzvarām. Savukārt pēdējās divas komandas izspēlēs vēl vienu turnīru ar pirmās līgas pirmajām divām vienībām.