Čempioni “Lightning” atkal zaudē “Maple Leafs” un sērijā nonāk bezdibeņa malā (VIDEO)

11/05/2022 09:05
Toronto

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) turpinās izslēgšanas spēles. Vienā no mačiem Toronto “Maple Leafs” ar rezultātu 4:3 apspēlēja pēdējo divu gadu čempionvienību Tampabejas “Lightning”, sērijā panākot vadību 3-2.

Pirmais periods noslēdzas ar rezultātu 2:0 “Lightning” labā, kad ar vārtu guvumiem izcēlās Stīvens Stemkoss un aizsargs Viktors Hedmans. Otrajā trešdaļā “Maple Leafs” vienu golu atguva Džons Tavaress. Savukārt noslēdzošajās pamatlaika 20 minūtēs Toronto vienība, pateicoties Morganam Rīlijam, Viljamam Nīlanderam un Ostons Metjūzs, iemeta trīs vārtus, kas arī nodrošināja panākumu. Tikmēr “Lightning” sastāvā vēl atzīmējās Raiens Makdonahs.

Citā duelī Losandželosas “Kings” ar rezultātu 5:4 papildlaikā pieveica Edmontonas “Oilers”, arī sērijā nodrošinot rezultātu 3-2. Izšķirošo ripu “Oilers” vārtos pagarinājumā iemeta “Kings” spēlētājs Adrians Kempe, bet pamatlaikā “Kings” rindās savu gūto vārtu kontu papildināja Trojs Stečers, Andreass Atanasio, Filips Dano, kā arī pats Kempe. Zaudētājiem divi vārti Leonam Draizaitlam, bet pa vieniem iemeta Konors Makdeivids un Zeks Kasians.

Vēl vienā cīņā pie trīs vārtiem jeb “hat-trick” tika Sentluisas “Blues” uzbrucējs Vladimirs Tarasenko, kurš palīdzēja savai pārstāvētajai vienībai ar rezultātu 5:2 pārspēt Minesotas “Wild”, kas kaldināja trešo uzvaru sērijā, rezultātam kļūstot 3-2 “Blues” labā. Vēl Tarasenko dominancei savus vārtu guvumus pievienoja Raiens O’Railijs un Brendons Sāds. Tikmēr “Wild” labā divreiz spēja izcelties tikai Kirils Kaprizovs.

NHL Stenlija kausa izcīņas spēļu rezultāti

Austrumi

Toronto “Maple Leafs” – Tampabejas “Lightning” 4:3 (0:2, 1:0, 3:1)

Karolīnas “Hurricanes” – Bostonas “Bruins” 5:1 (2:0, 1:0, 2:1)

Rietumi

Edmontonas “Oilers” – Losandželosas “Kings” 4:5 (0:1, 1:2, 3:1, 0:1) – pagarinājumā;

Minesotas “Wild” – Sentluisas “Blues” 2:5 (2:1, 0:1, 0:3);