Čempione tiek galā ar “Bucks”, “Cavs” izsēj 22 punktu pārsvaru (VIDEO)

13/01/2018 10:10

Šonakt Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) tika aizvadītas vairākas spēles. Par Kristapa Porziņģa un Ņujorkas “Knicks” sekmēm jau ziņojām.

Tā trešo zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja pērnā gada finālisti Klīvlendas “Cavaliers”, kas izbraukumā ar 95:97 piekāpās Indiānas “Pacers” vienībai.

Šo zaudējumu iespaidīgāku padara fakts, ka “Cavs” pēc pirmās ceturtdaļas bija vadībā ar 22 punktu pārsvaru, taču spēles turpinājumā to izsēja.

Pie tam, spēles beigās svarīgu caurgājienu nerealizēja Lebrons Džeimss , kurš izkāpa autā kā rezultātā Klīvlendai trešais zaudējums pēc kārtas, kā arī pēdējās 10 spēlēs komandas bilance ir 3-7…

Rezultatīvākais “Cavs” rindās bija jau pieminētais Džeimss, kuram 27 punkti, kam viņš pievienoja 11 rezultatīvas piespēles un astoņas atlēkošās bumbas, savukārt “Pacers” rezultatīvākais vīrs bija saspēles vadītājs Darens Kolisons ar 22. Labu spēli aizvadīja arī lietuvietis Domants Sabonis, kuram 12 punkti un 15 atlēkošās bumbas.

Tikmēr saistošs duelis tika gaidīts Milvokī, kur vietējā “Bucks” ar grieķu supertalantu Jani Adetokunmpo priekšgalā lūkoja sabojāt omu pašreizējiem līgas čempioniem Goldensteitas “Warriors”, kas šoreiz spēlēja bez savainotā Stefana Karija.

Tas gan nepatraucēja “Warriors” izcīnīt uzvaru. Spēle gāja kā pa vilņiem, jo sākumā čempioni pakāpeniski audzēja savu pārsvaru – pirmā ceturtdaļa uzvarēta ar deviņu punktu starpību, bet otrā ar piecu, pārtraukumā ejot ar +14.

Trešajā ceturtdaļā mājinieki visu sagrieza kājām gaisā, uzvarot to ar 33:17 un pirms noslēdzošā spēles nogriežņa “Bucks” jau vadībā ar +2. Tiesa, “Warriors” pēdējā ceturtdaļā ieslēdza pilnus apgriezienus un uzvarēja to ar 16 punktu starpību, spēles beigu rezultātam esot 108:94 “Warriors” labā.

“Bucks” rindās kā ierasts rezultatīvākais bija Adetokunmpo, kuram 23 punkti, septiņas atlēkošās bumbas un četras piespēles, kamēr “Warriors” labā ar 26 punktiem izcēlās Kevins Durents, bet lielisku spēli aizvadīja Dreimonds Grīns, kuram bez 21 punkta arī 10 atlēkošās bumbas un septiņas piespēles.

Citu spēļu rezultāti:

Šarlotes “Hornets” pret Jūtas “Jazz” 99:88 (25:25, 27:21, 22:26, 25:16), Vokers 22, Mičels 35;

Vašingtonas “Wizards” pret Orlando “Magic” 125:119 (34:33, 31:30, 33:35, 27:21), Vols un Bīls pa 30, Peitons 27;

Atlantas “Hawks” pret Brūklinas “Nets” 105:110 (25:25, 25:28, 24:21, 31:36), Šroders 34, Dinvidijs 20;

Ņūorleānas “Pelicans” pret Portlendas “Trail Blazers” 119:113 (31:25, 30:36, 27:25, 31:27), Deiviss 36, Lilards un Makolums 23;

Denveras “Nuggets” pret Memfisas “Grizzlies” 87:78 (16:26, 27:21, 24:13, 20:18), Bārtons 17, Gazols 22;

Fīniksas “Suns” pret Hjūstonas “Rockets” 95:112 (23:27, 21:30, 24:33, 27:22), Bukers 27, Pols 25.