Čempionu līgas finālspēli klātienē varēs vērot 16 500 līdzjutēji

25/05/2021 16:18

Eiropas Futbola federāciju asociācija (UEFA) paziņojusi, ka Čempionu līgas fināla spēli Portugāles pilsētā Portu starp Mančestras “City” un Londonas “Chelsea” klātienē sestdien varēs vērot 16 500 skatītāju. UEFA otrdien informēja, ka Portugāles atbildīgās institūcijas apstiprinājušas, ka Portu stadionā “Dragao” var aizpildīt 33% no 50 003 skatītāju vietām, vienlaikus ievērojot pandēmijas laikā noteiktos sociālās distancēšanās noteikumus.

Gan “City”, gan “Chelsea” saņēmusi 6000 biļešu, kuras izdalīt saviem līdzjutējiem, norādīja UEFA. Bija paredzēts, ka Čempionu līgas fināla spēle notiks Stambulā, tomēr Covid-19 dēļ noteikto ceļošanas ierobežojumu dēļ tā pārcelta uz Portu.

Augstu vīrusa izplatības rādītāju dēļ Lielbritānija ierobežojusi savu pilsoņu ceļošanu uz Turciju, kas nozīmē, ka, atgriežoties no šīs valsts, jāpavada desmit dienas karantīnā viesnīcā. Šis ir otrais gads pēc kārtas, kad Stambulā nav iespējams sarīkot Čempionu līgas finālspēli.

Pagājušajā sezonā Lisabonā notika neliels turnīrs, kura beigās bez skatītāju klātbūtnes Minhenes “Bayern” finālspēlē uzvarēja Parīzes “Saint-Germain”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…