Červenijs: Spēlējām labāk par “Neftekhimik” un bijām pelnījuši divus punktus

26/11/2021 07:33
Rūdolfs Červenijs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Rūdolfs Červenijs sarunā ar komandas preses dienestu komentējis vakardienas mači pret Ņižņekamskas “Neftekhimik” vienību.

Jau vēstīts, ka “Dinamo” , pabeidzot trīs izbraukuma spēļu sēriju, viesos ar 2:3 pēcspēles metienu sērijā piekāpās “Neftekhimik” un piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas. Rīdziniekiem divus vārtus guva Rūdolfs Červenijs, bet mājiniekiem izcēlās Marats Hairuļins un Andrejs Čivilevs.

“Pirmajā trešdaļā viņi labāk slidoja un kustējās ar ripu. Otrajā periodā kļuvām aktīvāki, izdarot arī vairāk spēka paņēmienus un metienus pa vārtiem. Šodien spēlējām labāk par “Neftekhimik” un bijām pelnījuši divus punktus. Pēcspēles metieni ir loterija, veiksme bija viņu pusē. Ļoti žēl,” atzinis Červenijs.