Cēsu “Lekrings” izcīna 14.uzvaru šosezon

02/05/2021 22:00

Cēsu “Lekrings” komanda svētdien svinēja jau 14.uzvaru “Elvi Florbola līgas” vīriešu turnīra spēlē.

“Lekrings” mājās ar 8:3 (4:0, 2:2, 2:1) uzvarēja Liepājas “Kurši” un izcīnīja jau 14.uzvaru šīs sezonas 15 spēlēs.

Trīs rezultatīvas piespēles Cēsu klubā Andrim Rajeckim, divi vāti Bruno Beķerim un Jorenam Malkavam, taču ar 1+1 izcēlās Krišjānis Tiltiņš un Emīls Dzalbs. “Kurši” komandā Ralfam Polim 1+2, bet par piespēli mazāk iekrāja Toms Akmeņlauks.

Panākumu svētdien svinēja arī otrajā vietā esošā “Valmiera”, kas viesos ar 7:4 (3:2, 2:1, 2:1) uzvarēja RTU/”Rockets”.

Mārtiņam Brokam Valmieras komandā vārti un rezultatīva piespēle, bet Patriks Brieže divreiz rezultatīvi piespēlēja. Otrā laukuma pusē Imantam Lastovskim divi vārti, kamēr Toms Ķeirāns pievienoja 1+1.

Trešajā vīriešu turnīra spēlē patreizējā čempione “Lielvārde”/”FatPipe” viesos ar 7:4 (3:0, 2:1, 2:3) uzvarēja “Bausku”.

Aivim Kusiņam Lielvārdes klubā “hat-trick”, Dināram Vaitaitim tikpat rezultatīvas piespēles, taču ar 1+1 izcēlās Dāvis Bogdanovs un Niks Blumfelds. “Bauska” rindās vārti un rezultatīva piespēle Kristeram Ķūrēnam-Repšam, Kristiānam Čakānam, Evertam Janušauskim un Kasparam Čakānam.

Turnīra līderpozīcijā ar 39 punktiem 15 spēlēs ir “Lekrings”, “Valmiera” seko ar 34 punktiem 17 mačos, Lielvārdes komanda ar 23 punktiem 16 dueļos ir astotā, bet divas pozīcijas zemāk ar 22 punktiem 17 spēlēs atrodas “Kurši”. Pēdējās divas vietas čempionātā ar attiecīgi septiņiem punktiem 16 spēlēs un 15 punktiem divos mačos ieņem “Bauska” un RTU/”Rockets”.

Dāmu konkurencē “Ķekava” mājās ar 3:7 (2:4, 0:2, 1:1) zaudēja “Ķekavas Bulldogs”/NND.

“Ķekava” komandā šajā spēlē pēc ilgāka pārtraukuma virslīgas čempionātā atgriezās bijušās Latvijas U-19 izlases spēlētājas Ulrika Skakovska un Evija Birkhāne.

Skakovska izcēlās ar rezultatīvu piespēli un divām soda minūtēm, bet Birkhāne ar punktiem neizcēlās, nopelnot divas soda minūtes.

Anna Ankudinova uzvarētāju labā guva trīs vārtus, bet Anna Mūrniece izcēlās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Otrā svētdienas spēlē “Irlava”/”Avant” saņēma tehnisko zaudējumu 0:5 pret Cēsu “Lekrings”.

Līdere ar 36 punktiem 12 spēlēs ir Kocēnu “Rubene”, “Ķekavas Bulldogs”/NND seko ar 27 punktiem 11 spēlēs, “Ķekava” ar 21 punktu desmit dueļos ir ceturtā, bet “Lekrings” 11 mačos iekrājusi 13 punktus un ierindojas sestajā pozīcijā. Pēdējā jeb astotā bez punktiem ir “Irlava”/”Avant”.

Paredzēts, ka pēc regulārā čempionāta “play-off” pirmā kārta jeb ceturtdaļfināls būs līdz vienas komandas divām uzvarām, bet vēlāk finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidroti čempioni, ko plānots izdarīt līdz Jāņiem.

Tāpat plānots, ka fināls šosezon nenotiks “Arēnā Rīga”, bet kādā no olimpiskajiem centriem reģionos.

Vīriešu turnīrā šosezon spēlē 12 komandas, bet sieviešu turnīrā – astoņas vienības.