Četras bijušās “Grand Slam” uzvarētājas saņem ielūgumus uz Vimbldonu

19/06/2024 15:34
Nokopēts
Naomi Osaka

Četras bijušās “Grand Slam” turnīru uzvarētājas – japāniete Naomi Osaka, dāniete Karolīne Vozņacka, vāciete Angelika Kerbere un mājiniece Emma Radukanu -, saņēmušas Vimbldonas tenisa turnīra rīkotāju īpašo ielūgumu jeb “wild card”.

Bijusī pasaules pirmā rakete un divkārtēja Austrālijas un ASV atklāto čempionātu uzvarētāja 26 gadus vecā Osaka, Vimbldonas pamatturnīrā spēlēs pirmo reizi piecu gadu laikā.

Pie “wild card” tikušas arī divas citas bijušās ranga līderes – 33 gadus vecā Vozņacka, kura uzvarējusi Austrālijas atklātā čempionātā, un 36 gadus vecā Kerbere, kura bijusi Austrālijas, ASV un Vimbldonas čempione. Savukārt Emma Radkanu karjeras laikā bijusi WTA ranga desmitajā vietā un triumfējusi ASV atklātajā čempionātā.

Pie turnīru organizatoru speciālajiem ielūgumiem var tikt tenisisti, kuri nav pietiekami augstu rangā, lai kvalificētos pamatsacensībām automātiski.

Vimbldonas tenisa čempionāts ir sezonas otrais “Grand Slam” turnīrs un tas Londonā norisināsies no 1. līdz 14.jūlijam. Pērn vienspēlēs sieviešu konkurencē triumfēja čehiete Marketa Vondroušova, kura finālā ar 6-4, 6-4 uzvarēja Onsu Žabēru no Tunisijas.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām