Četras dienas pirms ČL spēles “Atletico” komandā divi Covid-19 gadījumi

Madrides
Madrides "Atletico" futbolisti | Foto: Madrides "Atletico"

Spānijas futbola vienībā Madrides “Atletico” četras dienas pirms ceturtdaļfināla mača UEFA Čempionu līgas turnīrā konstatēti divi Covid-19 saslimšanas gadījumi.

“Atletico” ceturtdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā paredzēta spēle ar “Leipzig”.

“Visi pirmās komandas spēlētāji un personāls pirms gaidāmā UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla mača nodeva Covid-19 analīzes, kā to paredz organizatoru noteikumi,” teikts komandas paziņojumā. “Šodien uzzinājām rezultātus, kas atklāja, ka klubā ir divi inficētie.”

“Konkrētās personas tik izolētas no pārējās komandas un patlaban atrodas savās dzīves vietās.”

Komanda gan neatklāja, kurām personām noteikta saslimšana ar vīrusu.

Tāpat klubs paziņoja, ka jau ir informējusi attiecīgās veselības iestādes Spānijā un Portugālē. “Atletico” tuvākajā laikā plāno veikt atkārtotas pārbaudes visiem kluba spēlētājiem, personālam, kā arī otrās komandas futbolistiem un pārējam kolektīvam.

Komanda uz izšķirošo spēļu norises vietu Lisabonu plānoja doties pirmdien.

“Komanda jau sastrādājas ar UEFA pārstāvjiem, lai vienotos par datumu, kad iespējams aizvadīt spēli,” pausts paziņojumā. “Tiklīdz panāksim vienošanos, par to ziņosim arī plašākai publikai.”

Bez “Atletico” – “Leipzig” dueļa UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālā spēkosies arī Mančestras “City” – Lionas “Olympique”, Parīzes “Saint-Germain” – Bergāmo “Atalanta”, kā arī Minhenes “Bayern” – “Barcelona”.

Ceturtdaļfināla spēles no 12. līdz 15.augustam notiks Lisabonā. Turpat 18. un 19.augustā paredzēti arī pusfināli un 23.augustā – arī fināls.

Pērn UEFA Čempionu līgas finālā divu Anglijas klubu duelī Madridē “Liverpool” ar 2:0 uzvarēja Totenhemas “Hotspur”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par