Četri dažādi speciālisti četros mačos – koronavīruss turpina izaicināt SKA trenerus

Ļevs Berdičevskis
Ļevs Berdičevskis | Foto: "SKA-Varyagi"

Šodien notikušajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē vienību cīņā pret Novosibirskas “Sibir” (6:4) vadīja Ļevs Berdičevskis, kurš ir komandas jau ceturtais treneris četros mačos.

Jau ziņots, ka koronavīrusa Covid-19 dēļ komandas ir spiesta ieviest korekcijas ne tikai spēlētāju virknējumos, bet arī treneru štābos. Pēc SKA uzvaras pār Ņižņijnovgorodas “Torpedo” (2:1) 20. septembrī, no Sanktpēterburgas komandas soliņa pazuda galvenais treneris Valērijs Bragins, kuram konstatēja saslimšanu ar Covid-19.

23. septembrī mačā pret “Sibir” (1:4) komandu vadīja Andrejs Kozirevs, bet viens no viņa asistentiem bija kluba viceprezidents Romāns Rotenbergs. Pirms nākamās spēles jau Kozireva analīžu rezultāti izrādījās pozitīvi, un galvenā trenera pienākumi mačā pret Kazaņas “Ak Bars” (2:3 bullīšos) bija uzticēti Rotenbergam.

Ar to gan viss nebeidzās, jo SKA viceprezidentam parādījušas Covid-19 pazīmes un viņš izolējies no komandas, lai neapdraudētu hokejistus. Šodien Sanktpēterburgas vienības stūrmanis bija Ļevs Berdičevskis, kurš ikdienā trenē Jaunatnes hokeja līgas (MHL) komandu “SKA-1946”.

Tāpat jāatzīmē, ka pēdējos mačos SKA spēlē ar rezervistiem, jo 19 pamatsastāva hokejisti atrodas savainoto sarakstā.

Ar 16 punktiem 11 spēlēs SKA ieņem pirmo vietu Rietumu konferencē.

Vēl vienā šodienas mačā Ufas “Salavat Yulaev” ar 1:4 zaudēja Jekaterinburgas “Avtomobilist”. Zaudētāju komanda turpina cīnīties ar Covid-19 uzliesmojumu – 18 Ufas kluba spēlētāji atrodas savainoto sarakstā, kā arī vairākos mačos “Salavat Yulaev” nevada Tomijs Lamsa, kuram arī konstatēts koronavīruss.

KHL spēles, 30. septembris

Novosibirskas “Sibir” – Sanktpēterburgas SKA 4:6
Ufas “Salavat Yulaev” – Jekaterinburgas “Avtomobilist” 1:4

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par