Četri hokejisti gūst pa diviem vārtiem “Sabres” uzvarā (VIDEO)

22/01/2022 23:50
Bufalo

Spēlējot bez savainojumu guvušā uzbrucēja Zemgus Girgensona, četri hokejisti sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē Bufalo guva pa diviem vārtiem, “Sabres” savā laukumā sagādājot 11.zaudējumu pēc kārtas Filadelfijas “Flyers”. Bufalo “Sabres” mājās ar 6:3 (4:2, 1:0, 1:1) apspēlēja Filadelfijas “Flyers”, sagādājot tai 11.zaudējumu pēc kārtas.

Jau pēc 89 spēlētām sekundēm Džefs Skiners izvirzīja mājiniekus vadībā – 1:0. Viesi uz to atbildēja ar perioda vidū 86 sekunžu laikā gūtiem diviem vārtiem Rasmusa Ristolainena un Kloda Žirū izpildījumā – 2:1 “Flyers” labā. Pēc tam 24 sekunžu laikā divreiz vairākumā precīzs bija mājinieks Teidžs Tompsons, bet nākamos divus vārtus guva Peitons Krebss – 5:2.

Pēc Krebsa pirmajiem vārtiem (4:2) viesu rindās notika vārtsargu maiņa. Mača 45.minūtē vairākumā par trešo spēlētāju mājinieku rindās ar trim gūtiem vārtiem kļuva Skiners – 6:2. 55.minūtē vairākumā savus otros vārtus mačā guva arī Žirū. Skiners un Tompsons nopelnīja vēl arī pa rezultatīvai piespēlei, bet viesiem divas rezultatīvas piespēles Kema Atkinsona kontā. Turnīra tabulā “Sabres” Austrumu konferencē ar 33 punktiem 41 mačā ieņem 14.vietu, bet “lidotāji” ar 34 punktiem 41 mačā ir divas vietas augstāk.