“Chelsea” Anglijas līgas kausa pusfinālu sāk ar sauso uzvaru

06/01/2022 10:27
Londonas

Anglijas Līgas kausa izcīņas pusfināla pirmajā spēlē Londonas klubu derbijā “Chelsea” savā laukumā trešdien ar 2:0 (2:0) pārspēja Totenhemas “Hotspur” futbolistus.

Jau mača piektajā minūtē Kajs Havercs pēc Markosa Alonso piespēles no tuvas distances guva pirmos vārtus, bet spēles 34.minūtē rezultāts kļuva jau 2:0 mājinieku labā – neveiksmīgi savā soda laukumā pēc centrējuma nospēlēja “Hotspur” aizsargi un bumbu savos vārtos ieraidīja Bens Deiviss. Spēles turpinājumā “Chelsea” pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā un izveidoja vēl vairākas vārtu gūšanas iespējas, taču rezultāts nemainījās.

Līgas kausa izcīņas finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā. Atbildes mačs “Hotspur” stadionā notiks 12.janvārī. Otrajā pusfināla pārī tiekas Londonas “Arsenal” un “Liverpool”, tomēr šodien paredzētā pirmā šo komandu spēle pārcelta uz 20.janvāri. Tam par iemeslu kļuva daudzie Covid-19 gadījumi liverpūliešu rindās.

Pirmais mačs šajā duelī tiks aizvadīts Liverpūlē 13.janvārī.

Pēdējos četros gados Līgas kausā triumfēja Mančestras “City”, kas šoreiz nepārvarēja ceturto kārtu.