“Chelsea” bez žēlastības sarauj gabalos “Norwich”, “Bayern” turpina spēlēt pārliecinoši

23/10/2021 23:51

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgā graujošu uzvaru svinēja Londonas “Chelsea”, kas ar rezultātu 7:0 pārspēja “Norwich” futbolistus, izcīnot līgas mačos trešo uzvaru pēc kārtas. Ar “hat-trick”, realizējot arī vienu 11 metru soda sitienu, izcēlās “Chelsea” spēlētājs Meisons Mounts, bet pa reizei precīzi bija Kalums Hudsons-Odoi, Rīzs Džeimss un Bens Čilvels, bet bumbu savos vārtos raidīja “Norwich” aizsargs Maksimilians Ārons.

Vēl sestdienā Anglijas premjerlīgā pie pānākuma tika “Watford” (5:2 pret Londonas “Everton”) un Mančestras “City” (4:1 pret “Brighton”, bet trīs cīņās tika fiksēts neizšķirts – “Crystal Palace” un “Newcastle” tāpat kā “Leeds” un Volverhemptonas “Wanderers” nospēlēja 1:1, bet ar 2:3 noslēdzās “Southapmton” un “Burnley” mačs.

Vācija

Vācijas bundeslīgā šodien līdervienība Minhenes “Bayern” ar 4:0 neatstāja variantus “Hoffenheim” komandai. Uzvarētājiem ar vārtu guvumu atzīmējās Seržs Gnabrī, Roberts Levandovskis, Maksims Čupo-Motings un Kingslijs Komans. Minhenes futbolisti šajā sezonā guvuši septiņas uzvaras deviņos bundeslīgas dueļos.

Citā cīņā Dortmundes “Borussia” ar rezultātu 3:1 pieveica “Arminia Bielefeld”, “Leipzig” ar 4:1 guva virsroku pār “Greuther Furth”, “Freiburg” ar 2:0 uzvarēja “Wolfsburg” spēlētājus, savukārt Berlīnes “Hertha” ar 1:0 bija labāki par Menhengladbahas “Borussia”.

Spānija

Spānijas “La Liga” turnīrā pie panākuma tika “Alaves”, kas ar rezultātu 2:0 uzveica “Cadiz” futbolistus. Savukārt divi mači noslēdzās ar rezultātu 2:2 – “Valencia” un “Mallorca” duelis, kā arī “Elche” un “Espanyol” cīņa. “Mallorca” divu vārtu pārsvaru pazaudēja pēc nonākšanas mazākumā spēles 55. minūtē, kad otro dzelteno kartīti nopelnīja Kangins Lī. Tāpat Bilbao “Athletic” ar 2:1 tika galā ar “Villarreal”.

Itālija

Itālijas A sērijā šovakar “Empoli” rezultatīvā duelī ar rezultātu 4:2 pārspēja “Salernitana”, kas šobrīd Itālijas čempionāta tabulā atrodas pēdējā pozīcījā, no priekšpēdējās vietas atpaliekot par diviem punktiem. Savukārt “Sassuolo” otrajā puslaikā nokārtoja divus vārtu guvumus un ar 3:1 izradījās labāki par “Venezia” vienību. Dienas noslēdzošajā spēlē “AC Milan” ar 4:2 guva virsroku pār “Bologna”.

Francija

“Ligue 1” čempionātā, abām komandām nopelnot pa vienai sarkanai kartītei, “Clermont” ar rezultātu 1:2 atzina “Nantes” pārākumu. Zaudētāji mazākumā palika 30. minūtē, bet uzvarētāji savu noraidījumu saņēma 39. mača minūtē. Tikmēr “Lille” un “Brest” dienas otrajā duelī nospēlēja neizšķirti 1:1.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Entonijs Edvardss un Kristaps Porziņģis
09/12/2021 10:40

“Timberwolves” talants Edvardss atzīst, ka labākais NBA spēlētājs aizsardzībā zem groza ir Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Minesotas “Timberwolves” spēlētājs Entonijs Edvardss pēc aizvadītā mača pret Jūtas “Jazz” sniedzis savus komentārus par komandas spēli uzbrukumā. Aizvadītajā naktī “Timberwolves” ar rezultātu 104:136 atzina…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…