“Chelsea” bez žēlastības sarauj gabalos “Norwich”, “Bayern” turpina spēlēt pārliecinoši

23/10/2021 23:51
Londonas

Anglija

Šodien Anglijas premjerlīgā graujošu uzvaru svinēja Londonas “Chelsea”, kas ar rezultātu 7:0 pārspēja “Norwich” futbolistus, izcīnot līgas mačos trešo uzvaru pēc kārtas. Ar “hat-trick”, realizējot arī vienu 11 metru soda sitienu, izcēlās “Chelsea” spēlētājs Meisons Mounts, bet pa reizei precīzi bija Kalums Hudsons-Odoi, Rīzs Džeimss un Bens Čilvels, bet bumbu savos vārtos raidīja “Norwich” aizsargs Maksimilians Ārons.

Vēl sestdienā Anglijas premjerlīgā pie pānākuma tika “Watford” (5:2 pret Londonas “Everton”) un Mančestras “City” (4:1 pret “Brighton”, bet trīs cīņās tika fiksēts neizšķirts – “Crystal Palace” un “Newcastle” tāpat kā “Leeds” un Volverhemptonas “Wanderers” nospēlēja 1:1, bet ar 2:3 noslēdzās “Southapmton” un “Burnley” mačs.

Vācija

Vācijas bundeslīgā šodien līdervienība Minhenes “Bayern” ar 4:0 neatstāja variantus “Hoffenheim” komandai. Uzvarētājiem ar vārtu guvumu atzīmējās Seržs Gnabrī, Roberts Levandovskis, Maksims Čupo-Motings un Kingslijs Komans. Minhenes futbolisti šajā sezonā guvuši septiņas uzvaras deviņos bundeslīgas dueļos.

Citā cīņā Dortmundes “Borussia” ar rezultātu 3:1 pieveica “Arminia Bielefeld”, “Leipzig” ar 4:1 guva virsroku pār “Greuther Furth”, “Freiburg” ar 2:0 uzvarēja “Wolfsburg” spēlētājus, savukārt Berlīnes “Hertha” ar 1:0 bija labāki par Menhengladbahas “Borussia”.

Spānija

Spānijas “La Liga” turnīrā pie panākuma tika “Alaves”, kas ar rezultātu 2:0 uzveica “Cadiz” futbolistus. Savukārt divi mači noslēdzās ar rezultātu 2:2 – “Valencia” un “Mallorca” duelis, kā arī “Elche” un “Espanyol” cīņa. “Mallorca” divu vārtu pārsvaru pazaudēja pēc nonākšanas mazākumā spēles 55. minūtē, kad otro dzelteno kartīti nopelnīja Kangins Lī. Tāpat Bilbao “Athletic” ar 2:1 tika galā ar “Villarreal”.

Itālija

Itālijas A sērijā šovakar “Empoli” rezultatīvā duelī ar rezultātu 4:2 pārspēja “Salernitana”, kas šobrīd Itālijas čempionāta tabulā atrodas pēdējā pozīcījā, no priekšpēdējās vietas atpaliekot par diviem punktiem. Savukārt “Sassuolo” otrajā puslaikā nokārtoja divus vārtu guvumus un ar 3:1 izradījās labāki par “Venezia” vienību. Dienas noslēdzošajā spēlē “AC Milan” ar 4:2 guva virsroku pār “Bologna”.

Francija

“Ligue 1” čempionātā, abām komandām nopelnot pa vienai sarkanai kartītei, “Clermont” ar rezultātu 1:2 atzina “Nantes” pārākumu. Zaudētāji mazākumā palika 30. minūtē, bet uzvarētāji savu noraidījumu saņēma 39. mača minūtē. Tikmēr “Lille” un “Brest” dienas otrajā duelī nospēlēja neizšķirti 1:1.