“Chelsea” ceturtā uzvara četros mačos, “West Ham” murgs turpinās

01/09/2018 19:43

Anglijas futbola Premjerlīgu perfekti ir uzsākusi Londonas “Chelsea” komanda, kas šovakar ar 2:0 apspēlēja līdz šim veiksmīgi spēlējušo “Bournemouth”. Tikmēr ceturtais zaudējums četrās cīņās Londonas “West Ham”, kas mača galotnē ar 0:1 atzina Vulverhemptonas “Wanderers” pārākumu.

Chelsea 2, Bournemouth 0

Lai gan “Chelsea” komandai visas spēles garumā piederēja milzīgs pārsvars gan bumbas kontroles (72:28), gan izdarīto sitienu (24:8) ziņā, tomēr uzvara nebūt ne nenāca viegli. Pirmos vārtus aristokrāti guva vien 72. minūtē, kad viesu vārtsargu pārspēja spānis Pedro. Viņš izdarīja fantastisku sitienu no soda laukuma robežas, bumbai atrodot ceļu “Bournemouth” vārtu kreisajā stūrī.

Punktu jebkādiem jautājumiem pielika beļģis Edens Azās, kurš no ļoti tuvas un parocīgas distances panāca 2:0 “Chelsea” labā. Līdz ar to “Chelsea” kopā ar maksimāli iespējamajiem 12 punktiem ar “Liverpool” komandu šobrīd dala turnīra tabulas līderpozīciju.

West Ham 0, Wanderers 1

Katastrofāli premjerlīgas sezonu turpina cita Londonas vienība “West Ham United”, kas Londonas Olimpiskajā stadionā teju izcīnīja pirmo punktu šosezon. Tomēr mača kompensācijas laikā “Wanderers” pēc lieliskas izspēles šokēja mājinieku komandu, spānim Adamam Traorem izraujot uzvaru vilkiem.

Vietu premjerlīgā atguvušajai “Wanderers” šobrīd ir pieci punkti, kamēr “West Ham” ir vienīgā, kurai nav pat viena punkta.

Citās spēlēs

Braitonas “Hove & Albion” atspēlēja divu vārtu deficītu, otrajā puslaikā gūstot divus vārtus pēc kārtas un nospēlējot 2:2 ar Londonas “Fulham”. Braitonas kluba labā divus vārtus guva Glens Marejs, kamēr Paskals Gross spēles sākuma daļā nerealizēja pendeli.

Divus bezatbildes vārtus otrajā puslaikā guva arī “Southampton”, kas viesos ar 2:0 apspēlēja Londonas “Crystal Palace”. Šis bija svēto pirmais panākums šajā sezonā.

Visbeidzot Liverpūles “Everton” nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Hadersfīldas “City”. Šis bija “Everton” trešais neizšķirts sezonā.