“Chelsea” FA kausa astotdaļfinālā apspēlē “Liverpool”

04/03/2020 13:50

Londonas “Chelsea” otrdien iekļuva Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa ceturtdaļfinālā.

Londonieši astotdaļfināla mačā ar rezultātu 2:0 (1:0) pārspēja Anglijas premjerlīgas līderi “Liverpool”.

Pirmie vārti tika gūti 13.minūtē, kad “Liverpool” kļūdījās pie sava soda laukuma. Bumba nonāca pie Viljana, kurš izpildīja tālu sitienu, bet “Liverpool” vārtsargs Adrians to neveikli novirzīja savos vārtos.

Otros vārtus londonieši guva 64.minūtē, kad Ross Bārklijs no aptuveni tā paša punkta noslēdza “Chelsea” komandas pretuzbrukumu.

“Esmu neizsakāmi lepns. “Liverpool” šobrīd ir labākā premjerlīgas komanda, un tas, ko viņi dara, ir neticami. Tāpēc mums bija jo īpaši svarīgi spēlēt ar atdevi un kvalitāti. Zinām, ka priekšā vēl tāls ceļš, taču šādas uzvaras ir atzīmēšanas vērtas,” pēc cīņas pauda “Chelsea” galvenais treneris Frenks Lampards.

Citā spēlē premjerlīgas komanda Ņūkāslas “United” viesos ar 3:2 (2:0) pārspēja “Championship” vienību Vestbromvičas “Albion”. Uzvarētājiem divus vārtus guva Migels Almirons.

Tāpat ceturtdaļfinālu sasniedza cita premjerlīgas komandas Šefīldas “United”, kas izbraukumā pēc pamatlaika cīnījās neizšķirti 1:1 (1:1) ar “Reading”, bet pagarinājumā bija pārāka ar 1:0, kas deva uzvaru mačā – 2:1. Uzvaras vārtus guva Billijs Šārps.

Jau ziņots, ka Londonas “Arsenal” pirmdien viesos ar rezultātu 2:0 pārspēja Anglijas pēc spēka trešās līgas jeb “League One” komandu “Portsmouth”. Pēc “Portsmouth” izstāšanās turnīrā palikušas tikai premjerlīgas un “Championship” komandas.

Pērn par FA kausa ieguvējiem kļuva Mančestras “City”, kas arī triumfēja premjerlīgas čempionātā. Visvairāk šo trofeju izcīnījusi Londonas “Arsenal”, kuras rīcībā ir 13 kausi.