‘Chelsea’ futbolisti ar uzvaru pār Svonsī klubu sper vēl vienu soli tuvāk pretī Anglijas premjerlīgas titulam (+VIDEO)

26/02/2017 12:06

Londonas “Chelsea” komanda sestdien Anglijas futbola premjerlīgas spēlē savā laukumā ar 3:1 (1:1) uzvarēja Svonsī “City” vienību, sperot vēl vienu soli tuvāk čempionu titulam.
Spēles rezultātu 19. minūtē atklāja “Chelsea” pussargs Fransesks Favregass, kuram šī bija 300.spēle premjerlīgā, bet pirmā puslaika pēdējā minūtē Svonsī vienība pēc Fernandu Ljorentes sitiena atjaunoja līdzsvaru.

Tomēr otrajā puslaikā labāka bija premjerlīgas līdere, 72. minūtē Pedro Rodrigesam panākot 2:1, bet punktu cīņai 84. minūtē pielika Djegu Kosta.
“Mēs dominējām šajā spēlē un parādījām teicamu raksturu, gūstot pelnītu uzvaru, taču turpinājumā ir jāsaglabā koncentrēšanās, lai sasniegtu savu mērķi,” pēc spēles atzina “Chelsea” galvenais treneris Alberto Konte.

“Chelsea” izcīnīja 17. uzvaru pēdējās 20 premjerlīgas spēlēs.

Tikmēr citā mačā Liverpūles “Everton” mājās ar 2:0 (1:0) uzvarēja “Sunderland” komandu, kas ļāva uzvarētājiem pietuvoties vadošajam sešiniekam kopvērtējumā.

Šonedēļ Anglijas premjerlīgā netiks aizvadīta pilna spēļu kārta, jo svētdien Anglijas Līgas kausa finālā Mančestras “United” tiksies ar “Southampton” komandu.

Šī iemesla dēļ premjerlīgā neilga atpūta sanāk arī Mančestras “City”, kurai bija paredzēts pilsētas derbijs ar “United”, un Londonas “Arsenal” komandām.

Pēc sestdienas spēles “Chelsea” ir ieguvusi 63 punktus 26 mačos, kamēr Mančestras “City” ir 11 punkti mazāk 25 mačos. Tālāk ar 50 punktiem 25 cīņās seko Totenhemas “Hotspur” un Londonas “Arsenal”. “Hotspur” svētdien mājās uzņems Stokas “City” futbolistus.

Piektā ar 49 punktiem ir “Liverpool”, kas pirmdien tiksies ar pērnās sezonas čempioni un tagad bez galvenā trenera Klaudio Ranjēri palikušo Lesteras “City”, bet sesto vietu ar 48 punktiem ieņem Mančestras “United”.