“Chelsea” futbolisti pēc neizšķirta ar “Arsenal” pietuvojas premjerlīgas tronim

27/04/2015 15:25

Londonas “Chelsea” futbolisti pēc svētdien nospēlēta neizšķirti pret citu šīs pilsētas klubu “Arsenal” pietuvojušies Anglijas premjerlīgas čempionu titulam.

Abas komandas svētdien “Arsenal” laukumā cīnījās 0:0 (0:0).

Pirms šī mača “Arsenal” futbolisti premjerlīgas ietvaros bija izcīnījuši astoņus panākumus pēc kārtas, taču šajā cīņā šī sērija pārtrūka, lai gan abām komandām netrūka vārtu gūšanas iespēju.

Zīmīgi, ka pēdējās septiņas spēles premjerlīgā “Chelsea” uzvarējusi ar vienu vārtu pārsvaru, kas vairāku komandu faniem šo klubu licis nosaukt par “garlaicīgu”. Tiesa, pretējās domās ir šīs Londonas vienības galvenais treneris Žuzē Mourinju, kurš tieši “Arsenal” komandu nosauca par garlaicīgu.

“Garlaicīgi ir desmit gadus pēc kārtas neizcīnīt premjerlīgas čempionu titulu. Tas ir ļoti garlaicīgi. Līdzjutēji atbalsta klubu un gaida, gaida un gaida tik daudz gadu, lai komanda varētu iegūt titulu,” izteicās Mourinju.

Vēl vienā svētdien notikušajā mačā otro neveiksmi pēc kārtas piedzīvoja Mančestras “United”, kas, demonstrējot bezzobainu sniegumu, ar 0:3 (0:2) izbraukumā piekāpās Liverpūles “Everton”.

Lai gan bumbu lielākoties kontrolēja viesi no Mančestras, “Everton” komanda prata izveidot ļoti bīstamus pretuzbrukumus, kas vainagojās panākumiem.

Mača rezultātu jau piektajā minūtē atklāja Džeimss Makartnijs, bet pirmā puslaika izskaņā 2:0 panāca Džons Stounss. Savukārt trešo bumbu “United” vārtos 74.minūtē raidīja Kevins Mirallass.

Pirms tam sestdien pie uzvaras tika pašreizējā Anglijas čempione Mančestras “City”, kas ar 3:2 (1:0) savā laukumā pieveica Birmingemas “Aston Villa”. Tikmēr “Liverpool” izbraukumā nospēlēja 0:0 (0:0) ar Vestbromvičas “Albion”.

Premjerlīgas kopvērtējumā “Chelsea” ar 77 punktiem 33 spēlēs ir pirmie, par desmit punktiem apsteidzot “Arsenal” un Mančestras “City”. Londonas klubam atlikušajās piecās kārtās atlicis izcīnīt tikai sešus punktus, lai nodrošinātu pirmo vietu premjerlīgā.

Tikmēr Mančestras “United” ar 65 punktiem 34 spēlēs ir turnīra ceturtajā vietā, bet piektajā un sestajā vietā ar 58 punktiem ir attiecīgi “Liverpool” un Totenhemas “Hotspur”.