“Chelsea” gūst vārtus izbraukumā un nospēlē neizšķirti pret “Real” UEFA ČL pusfinālā

27/04/2021 23:51
Londonas

Šovakar UEFA Čempionu līgas pusfināla pirmajā spēlē Madrides “Real” un Londonas “Chelsea” duelī fiksēts neizšķirts ar rezultātu 1:1. Finālā iekļūs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Mača pašā sākumā lielisku vārtu gūšanas iespēju neizmantoja “Chelsea” uzbrucējs Timo Verners, bet 14. minūtē, nodemonstrējot lielisku individuālo meistarību, precīzs bija Kristians Pulisiks, izvirzot vadībā Anglijas vienību. Tikmēr dueļa 29. minūtē izveicīgākais vārtu priekšā bija Karims Benzemā, izlīdzinot rezultātu.

Otrajā puslaikā turpinājās līdzīga cīņa, nedaudz vairāk bumbu kontrolējot Londonas komandai, bet līdz vārtu guvumam ne vienam, ne otram klubam netiekot. Spānijas grands piekopa agresīvu spēles stilu aizsardzībā, otrajā mača daļā nopelnot četras dzeltenās kartītes, bet cīņas rezultāts tā arī nemainījās.

Otrajā UEFA ČL pusfināla pārī rītdien tiksies Mančestras “City” un Parīzes “Saint-Germain” (PSG) klubi. Mačs Francijas galvaspilsētā sāksies plkst. 22:00 pēc Latvijas laika. “Real” un “Chelsea” pāris otro dueli aizvadīs 5. maijā.

Fināla spēle Stambulā paredzēta 29.maijā. Turcijas lielākajā pilsētā Čempionu līgas finālam bija jānotiek jau pērn, bet Covid-19 izplatības dēļ izšķirošās spēles tika aizvadītas Lisabonā. Čempionu līgas uzvarētāja nodrošinās sev vietu nākamās sezonas pamatturnīrā. Tāpat čempioniem UEFA Superkausā būs jāspēkojas ar Eiropas līgas čempioni. Klubs, kas šosezon uzvarēs Čempionu līgā, nodrošinās sev vietu arī FIFA Klubu pasaules kausā. Pērn Čempionu līgas finālā Minhenes “Bayern” Lisabonā ar 1:0 uzvarēja PSG.