”Chelsea” iesit trīs vārtus “Huddersfield”, uzvaras svin arī ”Crystal Palace” un “Watford”

11/08/2018 18:56
Ngolo Kantē, Londonas ''Chelsea'', Sportazinas.com

Anglijas Premjerlīgas pirmās kārtas spēlēs pie uzvarām tikušas Londonas ”Chelsea”, Londonas ”Crystal Palace”, “Bournemouth” un ”Watford” komandas.

Burmutas futbolisti savā laukumā ar 2:0 pieveica šīs sezonas Premjerlīgas jaunpienācēji Kārdifas ”City”. “Bournemouth” vienīgos vārtus pirmajā puslaikā guva 24. minūtē, kad rezultatīvi sita uzbrūkošais pussargs Raiens Freizers. Tikmēr 34. minūtē uzbrucējs Kalums Vilsons nespēja realizēt 11 metru soda sitienu, mēģinājumu atvairot Nīlam Etherdidžam. Pašās spēles beigās 2:0 panāca Kalums Vilsons, reabilitējoties par neiesisto ”pendeli”.

Premjerlīgas jaunpienācēja, Londonas ”Fulham”, savā laukumā ar 0:2 piekāpās citai Lielbritānijas galvaspilsētas vienībai ”Crystal Palace”. Vispirms 41. minūtē nominālos viesus vadībā izvirzīja Džefrijs Šlups, bet 80. minūtē Kotdivuāras izlases pussargs Vilfrīds Zā dubultoja pārsvaru.

Pārliecinošu panākumu Maurīsio Sari vadībā izcīnīja Londonas ”Chelsea”, kas ar 3:0 apspēlēja Hadersfīldas “Town”. Vispirms šīs vasaras Pasaules kausa ieguvējs, pussargs Ngolo Kantē, 34. minūtē pēc Vilijana piespēles pārspēja Benu Hameru, bet puslaika izskaņā no ”Napoli” nopirktais pussargs Žoržinju realizēja 11 metru soda sitienu. 80. minūtē Pedro Rodrigess pēc lieliskas Edena Azāra piespēles uzstādīja dueļa gala rezultātu – 3:0.

Visbeidzot, ”Watford” futbolisti savu skatītāju priekšā ar 2:0 apspēlēja Braitonas ”Hove&Albion” divus vārtus, gūstot argentīnietim Roberto Pereiram. 27 gadus vecais futbolists vārtus guva 35. un 54. minūtē.

Mančestras “United” – Lesteras ”City” 2:1 (1:0) Pogbā 3′(11m), Šo 83′ – Vārdijs 90+2′
Ņūkāslas ”United” – Londonas ”Tottenham Hotspur” 1:2 (1:2) Hoselu 11′ – Vertongens 8′, Alī 18′
Londonas “Watford” – Braitonas ”Hove&Albion” 2:0 (1:0) Pereira 35′, 54′
“Bournemouth” – Kārdifas ”City” 2:0 (1:0) Freizers 24′, Vilsons 90’+1
Hadersfīldas “Town” – Londonas ”Chelsea” 0:3 (0:1) Kantē 34′, Žoržinju 45′(11m), Pedro 80′
Londonas “Fulham” – Londonas “Crystal Palace” 0:2 (0:1) Šlups 41′, Zā 80′