“Chelsea” izglābjas pret Līdsas “United”, Dortmunde zaudē punktus Vācijā

11/12/2021 23:59
Londonas

Šovakar Eiropas vadošajās līgās norisinājās vairāki mači ar grandu dalību.

Anglija

Anglijas premjerlīgā dramatiskā mačā pie trīs punktiem tika Londonas “Chelsea” futbolisti. “Chelsea” ar rezultātu 3:2 spēja pieveikt Līdsas “United”. Londonas vienībā ar vārtu guvumiem atzīmējās Meisons Maunts, bet divreiz to izdarīja Žoržinju, kurš otrā puslaika otrajā kompensācijas minūtē realizēja piešķirto 11 metru soda sitienu. Tikmēr pretiniekiem izcēlās Rafinja un 19 gadus vecais Džo Gelhards.

Vēl Anglijas čempionātā pie panākumiem tika Mančestras “City” (1:0 pret Vulverhemptonas ”Wanderers”), Londonas “Arsenal” (3:0 pret “Southampton”), “Liverpool” (1:0 pret “Aston Villa”) un Mančestras “United” (1:0 pret “Norwich”).

Vācija

Vācijas bundeslīgas turnīrā uzvaru nespēja iegūt Dortmundes “Borussia” klubs, kas ar rezultātu 1:1 nospēlēja neizšķirti pret “Bochum” futbolistiem. “Borussia” visa mača garumā piederēja pārsvars gan bumbas kontrolē (62% pret 38%), gan sitienu ziņā (24 pret četri), tomēr mērķi nonāca tikai 85. minūtē Džuliana Branta izdarītais sitiens. Savukārt “Bochum” savus vārtus guva jau pirmajā puslaikā, kad piešķirto 11 metru soda sitienu iesita Sebastians Polters.

Tikmēr trīs punktus Vācijas čempionāta tabulā šodien varēja ierakstīt Minhenes “Bayern” (2:1 pret “Mainz”), “Hoffenheim” (2:1 pret “Freiburg”), Berlīnes “Hertha” (2:0 pret “Arminia Bielefeld”), “Leipzig” (4:1 pret Menhengladbahas “Borussia”) un “Stuttgart” (2:0 pret “Wolfsburg”),

Itālija

Itālijas A sērijas čempionāta mačā starp Turīnas “Juventus” un “Venezia” komandām ticis fiksēts neizšķirts 1:1. “Juventus” labā vārtus iesita Alvaro Morata, bet “Venezia” rindās veiksmīgs bija Matia Aramu. Tikmēr “Fiorentina” ar rezultātu 4:0 sagrāva “Salernitana” futbolistus. Tāpat neizšķirti ar 1:1 nospēlēja “Udinese” un “AC Milan”.

Spānija

Spānijas “La Liga” turnīrā pie uzvaras tikusi “Valencia” komanda, kas ar rezultātu 2:1 apspēlēja “Elche”. Uzvarētājiem pie gola tika Gonzalo Gedešs un Krištianu Picini, bet zaudētājiem bumbu pretinieku vārtos raidīja Lukass Boje. Bez “Valencia” pie uzvaras šodien tika arī “Espanyol”, kas ar 4:3 guva virsroku pār “Levante”, kā arī “Sevilla”, kas ar 1:0 apspēlēja Bilbao “Athletic”, bet “Alaves” un “Getafe” klubi dueli noslēdza ar neizšķirtu 1:1.

Francija

Francijas “Ligue 1 čempionātā pārliecinošu panākumu guva “Montpellier”, kas ar rezultātu 4:0 neatstāja variantus “Brest” spēlētājiem. “Montpellier” šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas, bet “Brest” pārtrauca savu sešu panākumu sēriju. Otrajā dienas duelī “Reims” ar 2:0 tika galā ar “St Etienne” futbolistiem.