“Chelsea” atkal nespēj izcīnīt uzvaru, PSG cieš negaidītu zaudējumu

19/08/2019 08:12

Anglijas futbola premjerlīgas vienība Londonas “Chelsea” joprojām nav izcīnījis uzvaru jaunās sezonas ievadā, bet Francijas čempionātā Parīzes “Saint-Germain” (PSG) piedzīvoja negaidītu zaudējumu.

Anglija

“Chelsea” savā laukumā cīnījās neizšķirti ar 1:1 (1:0) Lesteras “City”. Jau septītajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Meisons Mounts, kurš pie pretinieku soda laukuma atņēma “City” komandas aizsargam bumbu un ieraidīja to vārtos.

Otrajā puslaikā pēc teicami izpildīta stūra sitiena rezultātu izlīdzināja talantīgais nigēriešu pussargs Vilfrīds Ndidi.

Tikmēr citā mačā Šēfildas “United” savās mājās ar 1:0 (0:0) pārspēja Londonas “Crystal Palace” vienību. Vienīgos vārtus mača 47. minūtē guva Džons Lundstrams.

Francija

PSG negaidīti viesos ar 1:2 (1:1) atzina “Stade Rennais” pārākumu. 36. minūtē Edinsons Kavani izmantoja rupju pretinieku aizsarga kļūdu un izvirzīja vadībā PSG komandu, bet astoņas minūtes vēlāk mājiniekiem rezultātu izlīdzināja Mbaje Njangs, kurš eleganti no soda laukuma robežas raidīja bumbu vārtu apakšējajā stūrī.

Otrā puslaika ievadā Romēns Del Kastillo atnesa uzvaru “Stade Rennais” vienībai, kurš pēc elegantas piespēles soda laukumā raidīja bumbu vārtu tīklā ar galvu.

Citās Francijas čempionāta spēlēs “Saint-Etienne” savā laukumā spēkojās neizšķirti 1:1 (0:1) ar “Stade Brestois 29”, bet “Stade de Remais” savā laukumā cīnījās neizšķirti 0:0 ar “Strasbourg”.

Spānija

Tikmēr Spānijas augstākajā līgā Madrides “Atletico” ar 1:0 apspēlēja “Getafe” vienību. Abas komandas šajā spēlē nopelnīja pa sarkanajai kartītei, bet vienīgos vārtus 23. minūtē guva Alvaro Morata. Zīmīgi, ka Morata šajā mačā nerealizēja 11. metru sitienu.