“Chelsea” paredzami pagarina līgumu ar Tuhelu

04/06/2021 18:21

Anglijas premjerlīgas komanda Londonas “Chelsea” līdz 2024.gadam pagarinājusi līgumu ar līdzšinējo galveno treneri Tomasu Tuhelu. Maija izskaņā Tuhels palīdzēja “Chelsea” otro reizi vēsturē izcīnīt uzvaru UEFA Čempionu līgas kausā. Viņš Londonas kluba stūri pārņēma janvārī, kad amatā nomainīja komandas leģendu Frenku Lempardu. Tuhels ar “Chelsea” arī sasniedza Anglijas Futbola asociācijas (FA) kausa finālu, kurā ar 0:1 piekāpās Lesteras “City”.

Janvārī Tuhels ar komandu parakstīja 18 mēnešu ilgu līgumu, bet piektdien vienība atklāja, ka nesen par UEFA Čempionu līgas uzvarētāju kronētais Tuhels nopelnījis jaunu divu gadu līgumu līdz 2023./24.gada sezonas beigām. “Nevaru iedomāties vēl labāku iemeslu, lai parakstītu jaunu līgumu. Esmu pateicīgs par līdzšinējos pieredzi un priecājos, ka aizvien būšu daļa no “Chelsea” ģimenes,” kluba mājaslapā citēts Tuhels. “Mums vēl daudz kas ir priekšā. Ar lielām ambīcijām raugāmies nākamo izaicinājumu virzienā.”

Tuhela pirmajās 30 spēlēs pie “Chelsea” stūres komanda izcīnījusi 19 uzvaras, sešreiz spēlējusi neizšķirti, bet piecos gadījumos ciesta neveiksme. Šajos mačos visos turnīros kopā ielaisti vien 16 vārti. Kad Tuhels pārņēma komandas stūri, “Chelsea” Anglijas premjerlīgā ieņēma vien devīto vietu, bet sezonu izdevās noslēgt ceturtajā pozīcijā. Viņa vadībā komanda kopš janvāra ir labākā vairākos aizsardzības statistikas rādītājos.

Galvenā trenera paveikto dažos mēnešos pēc pienākumu pārņemšanas uzteica arī “Chelsea” direktore Marina Granovskaja, kura īpaši izcēla panākumu UEFA Čempionu līgā un izcīnīto ceturto vietu premjerlīgā pēc vājā sezonas sākuma.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Jānis Stēlnieks un Gregs Popovičs
16/09/2021 20:42

Strēlnieks skaidro, kādēļ 2018. gadā atteicās no “Spurs” piedāvājuma

Lietuvas basketbola granda Kauņas “Žalgiris” basketbolists Jānis Strēlnieks atklājis iemeslus, kādēļ 2018. gada izskaņā, kad viņš pārstāvēja Pirejas “Olympiacos” vienību, atteicās no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Sanantonio “Spurs” piedāvājuma….