“Chelsea” izrauj uzvaru Ņūkāslā, “Fulham” iesit četrus

26/08/2018 21:18

Anglijas futbola Premjerlīgas 3. kārtas kārtējos mačos uzvaras izcīnīja trīs Londonas klubi, “Watford” ar 2:1 apspēlējot “Crystal Palace”, “Fulham” ar 4:2 pieveicot “Burnley”, kā arī “Chelsea” ar 2:1 uzveicot Ņūkāslas “United”.

Ņūkāslas “United” 1, Londonas “Chelsea” 2

Šajā mačā milzīgs teritoriāls pārsvars piederēja Londonas vienībai, kas savā kontrolē bumbu turēja vairāk nekā 4/5 (81%) no visa spēles laika. Tomēr par spīti tam, ne Edenam Azāram, ne Pedro, ne kādam citam “Chelsea” futbolistam realizēt daudzās vārtu gūšanas izdevības neizdevās līdz pat 76. minūtei.

Tajā “Chelsea” beļģu leģionārs Azārs realizēja piespriesto 11 metru soda sitienu, šķietami izšķirot maču par labu galvaspilsētas klubam. Taču pēc septiņām minūtēm viesi tika šokēti, kad latviešu izcelsmes futbolista Deandrē Jedlina centrējumu ar precīzu sitienu ar galvu noslēdza Žoselu, rezultātu izlīdzinot – 1:1.

Diemžēl mājiniekiem šo negaidīto rezultātu noturēt neizdevās, 87. minūtē pēc “Chelsea” standartsituācijas izspēles savos vārtos bumbu ieraidot Jedlinam – 2:1 “Chelsea”.

Līdz ar to Londonas klubs ar deviņiem punktiem dala turnīra pirmo pozīciju.

Londonas “Fulham” 4, “Burnley” 2

Dienas aizraujošākais mačs tika aizvadīts starp šīm divām komandām, Žanam Seri ar fantastisku tālsitienu rezultātu atklājot jau tā ceturtajā minūtē – 1:0 “Fulham”. “Burnley” atguvās jau pēc sešām minūtēm, Džefam Hendriksam rezultātu izlīdzinot – 1:1.

Pagrieziena punkts notika puslaika beigu daļā, kad divi serba Aleksandara Mitroviča vārti ļāva “Fulham” atrauties divu precīzu raidījumu attālumā – 3:1. Tiesa arī “Burnley” paguva atbildēt jau pirms pārtraukuma – Džeimss Tarkovskis deficītu rezultātā samazināja līdz 2:3.

Otrajā puslaikā “Fulham” piederēja lielāks pārsvars nekā tas bija pirmajās 45 minūtēs, taču vienīgos vārtus bija jāgaida līdz pat 83. minūtei, kad 4:2 panāca vācietis Andrē Širle. “Fulham” šī bija pirmā uzvara aizvadītajos trīs mačos.

Londonas “Watford” 2, Londonas “Crystal Palace” 1

Visbeidzot trešo uzvaru trīs spēlēs izcīnījusi arī sezonu negaidīti labi iesākusī “Watford” vienība. Šodien “Watford” pietika ar diviem otrā puslaika pirmajā pusē gūtajiem Hosē Holebasa un Roberto Pereiras vārtu guvumiem, lai dzelteni-melnie ar 2:1 apspēlētu “Crystal Palace”.

Pēdējā trešās kārtas cīņā Mančestras “United” rītvakar uzņems Totenhemas “Hotspur”.