Eirolīgas zvaigzne Hezonja paraksta viena gada līgumu ar NBA komandu

26/07/2026 21:46
Nokopēts
Mario Hezonja

ULEB Eirolīgas spīdeklis Mario Hezonja parakstījis līgumu ar Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandu Klīvlendas “Cavaliers”, informē ESPN žurnālists Šams Šaranija.

Kopš 2022. gada horvāts spēlēja Madrides “Real”, bet tagad viņš parakstījis vienas sezonas līgumu ar “Cavaliers” par 2,8 miljoniem dolāru.

Hezonja jau iepriekš spēlējis NBA, turklāt 2015. gada draftā tika izvēlēts ar augsto 5. numuru uzreiz aiz Kristapa Porziņģa. Hezonjas karjera NBA gan neizdevās tik spoža kā cerēts, taču viņš kļuva par vienu no labākajiem spēlētājiem Eirolīgā.

Pagājušajā sezonā Spānijas čempionātā viņam vidēji 17,5 punkti un 4,9 atlēkušās bumbas regulārajā sezonā, bet “play-off” viņš izcēlās ar 18 punktiem un 4,7 bumbām. Savukārt Eirolīgā Hezonjam caurmērā 13,3 punkti un četras bumbas zem groziem.

Karjeras laikā Hezonja pārstāvējis Orlando “Magic”, Ņujorkas “Knicks” un Portlendas “Trail Blazers” vienības. Savukārt Eiropā viņš spēlējis “Barcelona”, “Real”, “Panathinaikos” un Kazaņas UNICS komandās.

    Pagaidām neviens nav komentējis