“Chelsea” pēdējās sekundēs izglābjas no zaudējuma pret “United”

20/10/2018 17:16

Anglijas futbola premjerlīgas 9. kārtas spēlē dažas sekundes no panākuma šķīra Žuzē Mourinju vadīto Mančestras “United”, kas viesos nospēlēja 2:2 ar vietējo Londonas “Chelsea”.

Pirmajā puslaikā milzīgs teritoriāls pārsvars piederēja “Chelsea”, kas to pārvērta arī vārtu guvumā – 21. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu bumbu viesu vārtos raidīja Vācijas futbolists Antonio Rīdigers – 1:0 “Chelsea”.

Līdz pārtraukumam vārti vairs netika gūti un turnīra līdere “Chelsea” tajā devās ar vienu vārtu pārsvaru – 1:0.

Pēc pārtraukuma sarkanie velni pamodās no pāragri sākušā “ziemas miega”, piesaistot lielākus spēkus uzbrukumiem. Tas vainagojās panākumiem, kad 55. minūtē francūzis Entonijs Marsiāls rezultāta starpību izlīdzināja – 1:1.

Francūža zvaigžņu stunda turpinājās un 73. minūtē pēc lieliskas Markusa Rašforda piespēles Marsiāls bumbu raidīja precīzi tālajā “Chelsea” vārtu stūrī – 2:1.

Laiks atspēlēties nu bija “Chelsea”, kas aktīvi metās glābt šo maču, kamēr vēl tam nebija par vēlu. Par varoni kļuva uz maiņu nākušais Ross Bārklijs, kurš kompensācijas laika pēdējās sekundēs bija pirmais no vārtu staba atlēkušās bumbas, panākot 2:2.

Neizšķirts ļauj “Chelsea” ar 21 punktu vismaz uz laiku izvirzīties pirmajā pozīcijā, kamēr “United” jāsamierinās ar 14 punktiem un grandam pagalam necilo astoto pozīciju.